PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1062}

Zły porucznik

Bad Lieutenant
7,3 17 551
ocen
7,3 10 1 17551
6,9 13
ocen krytyków
Zły porucznik
powrót do forum filmu Zły porucznik

Czy takie filmy sie jeszcze robi w stanach ? Ten przytłaczający syf wielkomiejskiej dżungli i główny bohater brodzący w szambie.Znakomity amerykański film z genialną rolą Keitela.
Czy są jeszcze jakieś filmy które tak brutalnie pokazują świat czy już tylko robi się plastikowo - komputerowe filmy ?
Proszę o tytuły.

ocenił(a) film na 8
hattric_2

"Nieodwracalne", "Henry: Portret Seryjnego Mordercy".

ocenił(a) film na 9
hattric_2

Dokładnie, kiedyś kino "miało jaja" a teraz zamiast reżysera najważniejszą osobą na planie jest chciwy producent który wywalił by z takiego "Złego porucznika" połowę scen i upchnął by go w segmencie dla siedmiolatków.

ocenił(a) film na 9
vincemuniano

W stanach to trudno już o takie filmy, mogę polecić za to duńską trylogię Pusher, bohaterowie wpadają w coraz to bardziej śmierdzące gówno :)

vincemuniano

O to sobie może obejrze ;) Również podzielam smutek nad stanem kina formatowanego i plastikowego jak ...nie powiem co, szkoda gadać. Ale nowy "Zły porucznik" jest fajny, co prawda jeżeli kogoś urzeka to już nie tym samym co takie filmy jak ten.

vincemuniano

Znalazłem tylko "Pusher 2" hmmm chyba nie o taki film mi chodziło...
"Nieodwracalne" to francuski film a pojechane francuskie filmy jak ten Kalwaria,Martyrs,A L’interieur czy Haute Tension to rozmowa na innny temat.
Podam przykład: Taki film jak "Sid i Nancy" z bardzo dobrą rolą Garego Oldmana z 1986 roku jest już raczej nie do zrobienia w erze plastikowego kina.

ocenił(a) film na 9
hattric_2

http://www.filmweb.pl/film/Dealer-1996-33076

ocenił(a) film na 10
hattric_2

arcydzieło.. jak słyszę, że nowa wersja jest lepsza to mnie skręca..

michostr86

arcydziełem to nie jest, ale zgodzę się co do drugiego - nowa wersja to kompletny chłam.

RKL

no jak nie jest jak jest :)

ocenił(a) film na 10
dran

Właśnie, JEST !!! :)

ocenił(a) film na 10
hattric_2

Hiena 2014, ill manors

ocenił(a) film na 7
hattric_2

"Dzień próby" identyczny klimat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones