PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690384}

Z dala od zgiełku

Far from the Madding Crowd
6,7 27 648
ocen
6,7 10 1 27648
6,2 10
ocen krytyków
Z dala od zgiełku
powrót do forum filmu Z dala od zgiełku

i ona jedna, biedna, zagubiona, z dylematem, którego by tu wybrać, żeby sobie fajnie funkcjonować na swojej farmie. No i te wybory przez cały film się ogląda, podczas których, kibicuje się niezdecydowanej kobiecie, aby wybrała raz a dobrze. Nie czytałem książki, dlatego też nie wiem czy adaptacja została dobrze przedstawiona, ale sam film ogląda się świetnie. Ciekawe zwroty akcji, dobra gra aktorska, wciągający, nie nudzi. Dramacidło pełną gębą na sobotnie popołudnio/wieczór.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

A ona wybrała raz a źle;D

ocenił(a) film na 6
exley

Dokładnie. Wahania między Gabrielem a Boldwoodem jeszcze rozumiem, ale ten Troy...

ocenił(a) film na 7
buszasz

Kobieta o tak silnym charakterze i woli wybrała utracjusza i geocentrycznego próżniaka. Byłam w szoku!

ocenił(a) film na 7
exley

Sorry, egocentrycznego! Messenger mi zmienia!

ocenił(a) film na 6
exley

Nie rozumiem Twego szoku. Wg mnie nie ona wybierała. Zagarnął ją ten najsilniejszy, "macho" czy samiec alfa. Przypuszczam, że kobiety z silnym charakterem (a do tego dość majętne, co nie jest bez znaczenia) mają z reguły pod górkę w relacjach z mężczyznami. Osobiście - żal mi Gabriela, bo otrzymał kobietę po przejściach.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Taa, te zwroty akcji to jak z jakiejś "Mody na sukces" :) Najlepsze było zmartwychwstanie sierżanta. Szkoda, że na końcu nie wyszedł naprzeciw dwójce bohaterów z okrzykiem "Ta kula była ślepa, bicz! " XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones