PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690384}

Z dala od zgiełku

Far from the Madding Crowd
6,7 27 613
ocen
6,7 10 1 27613
6,2 9
ocen krytyków
Z dala od zgiełku
powrót do forum filmu Z dala od zgiełku

Taki film trafia się naprawdę nieczęsto. Symbioza perfekcyjnie prowadzonej przez reżysera gry aktorskiej, malarsko niekiczowate zdjęcia, teskna muzyka. Nie czuję się wcale kinowym romantykiem ale w koncowej scenie plakalem niczym bóbr. Wielkie wielkie brawa.

rob3

Arcydzieło to może za duże słowo, ale ja też miałam ogromną przyjemność z oglądania tego filmu. Jest po prostu elegancki. Spokój i piękno uderzają w spojrzeniach, gestach i słowach. W powszechnym zalewie tandety taki film to prawdziwa perełka.

beakly

Pięknie opowiedziana bajka, którą przyjemnie się ogląda. Ma swój klimat. Podobnie czyta się prozę Paolo Coelho, te sploty wydarzeń i zwroty akcji.

ocenił(a) film na 6
aann_3

Kogo Coelho????? No litości!!!!! Coelho -grafomon do potęgi entej mógłby buty czyścic i to rękawem, twórcom tego filmu!

rob3

LoL

rob3

Przyznaję 100% rację - nic dodać, nic ująć :)

rob3

Zgadzam się. Dodałabym do tego może jeszcze tylko szlachetność i bogactwo rysunku psychologicznego. :-)

rob3

Od siebie dodam, ze troche zla jestem.. tak dobrego w tej kategorii filmu dawno nei widzialam: moje "rozeźlenie" polega na tym, ze wrecz jestem pewna, ze dlugo nie bedzie mi dane obejrzec filmu, ktory dorownalby pod jakimkolwiek wzgledem "Far from the Madding Crowd" - bylo wszystko: swietna gra aktorska, sceneria, kostiumy, muzyka.. fabuła. Nie wiedzialam, za co sie zabieram i naprawde jestem milo zaskoczona. Ah, no moze komus kto szuka czegos podobnego w klimacie - polecilabym Jane Eyre, film ktory rowniez zrobil na mnie wrażenie.

ocenił(a) film na 7
rob3

Ja jeszcze nie oglądałam i jestem tutaj tylko dlatego, że przez przypadek trafiłam na ten mistrzowski soundtrack, dawno nie słyszałam tak dobrze skomponowanej muzyki, no rozpływam się...

ocenił(a) film na 8
Tamilena

Wystarczy słuchać więcej Craiga Armstronga... ;)
A film z pewnością Ci się spodoba, zresztą pewnie już zdążyłaś obejrzeć. Przypominam bo akurat leci na Canal+.

rob3

To frsa a nie film, stylem i aktorsko ja z międzywojnia szkoda tylko że Kate tak obniżyła loty...

ocenił(a) film na 5
rob3

Film dosyć średni i mocno mnie jednak rozczarował, książka zdecydowanie lepsza!

ocenił(a) film na 3
rob3

:D chyba kpisz! Ten film jest okropnie męczący, sztuczny! Strata czasu!

ocenił(a) film na 8
markiza55

???
Jakieś uzasadnienie? Ale z sensem, proszę...

rob3

TYLKO WERSJA z 1968r!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones