PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37171}

Z nami nie ma żartów

...altrimenti ci arrabbiamo!
7,2 703
oceny
7,2 10 1 703
Z nami nie ma żartów
powrót do forum filmu Z nami nie ma żartów

z góry powstrzymam kretyńskie komentarze, że ja niby wolę nowe badziewne komedie z USA, bo to nie jest prawdą. lubię kino włoskie lat 70 [giallo], lubię stare komedie, lubię wiele rzeczy, ale nie mogę powiedzieć, aby ten film mi się podobał. a na trzeźwo sam to bym go nie dał rady obejrzeć.
niemalże zero dialogów, a więc i zero gagów, humor raczej jak w "gangu olsena", tylko że znacznie słabszy. było kilka śmiesznych motywów, ale nie wiem nawet czy one były zamierzone. ogólnie parę minut fabuły i potem burda/pościg przez 10 minut. nudne. zabawna piosenka "Dune Buggy" oraz klimat lat 70 + strzępki języka włoskiego to główne zalety tego filmu.
nie jest tragiczny, da się obejrzeć, zwłaszcza w towarzystwie i przy piwku, ale naprawdę oczekiwałem duuuuużo więcej od starej włoskiej komedii. 4/10

ocenił(a) film na 8
kangur_msc_CM

Nic dziwnego że nie przypadł Tobie ten typ humoru ponieważ jest nieco specyficzny. Nie jest to masówka aby wszystkich zadowolić. Filmy z BSiTH można uwielbiać, nie trawić albo nie mieć pojęcia że istnieją (2 ost jest najwięcej. Mnie dodatkowo przypominają się młodzieńcze lata gdy dziś je ponownie oglądam.

ocenił(a) film na 8
maciek82a

No właśnie młodzieńcze lata, film widziałem daaaawno temu, teraz oczywiście nie tarzam się po podłodze ale oglądam z przyjemnością.

ocenił(a) film na 9
kangur_msc_CM

Widziałem film i uważam ,że film jest bardzo dobry.

kangur_msc_CM

Nál az ott nem a Vámház körutas Klapka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones