PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650494}
7,1 989
ocen
7,1 10 1 989

Z pamiętnika Marilyn Monroe
powrót do forum filmu Z pamiętnika Marilyn Monroe

W dodatku nie przypadła mi do gustu interpretacja z grą aktorów. Niestety.

MikolajCzerkawski

Gdzie można obejrzeć ten film?

stakara_91

Można było na TIFF - Toronto International Film Festival.
Jednakże z nóg nie powalił.

MikolajCzerkawski

Dzięki za informację;) szkoda że nigdzie online nie można obejrzeć, z czystej ciekawości. Mam nadzieję że kiedyś go zobaczę.

ocenił(a) film na 7
stakara_91

Teraz co jakis czas puszcaja na Canal +

persiq

Dużo mi to nie daje, ale dzięki za informację :)

stakara_91

Jest na alekino . tv :)

marek1980_filmweb

o super! dzięki wielkie :)

ocenił(a) film na 6
MikolajCzerkawski

No właśnie. Dla mnie sporo informacji, postać MM pokazana obiektywnie, chyba dość "prawdomównie", choć to nie do sprawdzenia, ale aktorzy z cytatami to kompletna porażka. Sztuczny i nie pasujący do reszty klimat na wzór szkolnego teatrzyku.

ocenił(a) film na 7
sahara_filmweb

Miałem takie same odczucia, strasznie ciężko się oglądało to ich `wczuwanie`... Zresztą koniec filmu (podczas napisów) ewidentnie pokazał iż udawali na potęgę. Jednak dokument uważam za bardzo ciekawy.

Nonx

Udawali? Aktorzy już tak mają, udają ;) To pewnie Ty dowaliłeś Stockingerowi za to, że zdradził Krystynę ;P

Mam pytanie. Nie mogłem w pełni skupić się na filmie.

Wydaje mi, że twórcy pokazali w filmie jedynie fakty? Nie było mowy o niejawnych romansach, braciach Kennedy, teoriach na temat śmierci? Jeżeli tak, to pewnie pominęli też inne wątki. Dlaczego?

ocenił(a) film na 7
sahara_filmweb

Podzielam opinę!

ocenił(a) film na 8
MikolajCzerkawski

zgadzam się z poprzednikami, materiał jak dla mnie bardzo dobry, można wiele się dowiedzieć, a urywki scen z filmów czy wywiadów są naprawdę niesamowite, ale po co tam ten Brody, Wood czy inni? strasznie mnie to irytowało i ocena zaniżona ze względu tylko na ten "pomysł i wykonanie", ale ogólnie bardzo polecam

ocenił(a) film na 7
MikolajCzerkawski

Love, Marilyn tyle, że ta interpretacja ..... aktorów.... nie wszyscy się wykazali. a najlepiej jak by ich zastąpić ... no czymś innym:) a dokument uzupełniający wiedzę o MM:)

ocenił(a) film na 5
MikolajCzerkawski

Ten pomysł jest kuriozalny. Niestety dokument nie pokazuje niczego nowego... Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones