PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703384}
6,7 135
ocen
6,7 10 1 135
Z wnętrza Prolog
powrót do forum filmu Z wnętrza - Prolog

Film powstał wiele lat temu i do tej pory nigdzie nie można go obejrzeć. Wygląda na to że twórcy" tego filmu zrobili go tylko dla siebie i własnej satysfakcji...Podobno ktoś go kiedyś widział w sanockim domu kultury...podobno...

ocenił(a) film na 8
Hypsilofodon

Wyjaśnienie znajdziesz w audycji "Klub Trójki" z 4 października 2016, której gościem byli Cezary Grzesiuk i Tomasz Szwan: http://www.polskieradio.pl/9/396/Artykul/1676252,Beksinscy-z-bardzo-bliska-Tajem nice-rodzinnego-archiwum

karlolek91

Dziękuję za link. W sumie moja emocjonalna wypowiedź nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Udało mi się skontaktować z Panem Cezarym. Twórcy chcieliby aby film pojawił się w jednym z kanałów TVP ale jest jakiś dziwny opór materii...Wielka szkoda..Mam nadzieje że w końcu TVP zechce puścić ten film, być może teraz, na fali filmu "Ostatnia rodzina"...
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Hypsilofodon

Widziałam dzisiaj ten film, podczas odwiedzin wystawy "Beksiński nieznany"

salcella

I jak wrażenia ? Możesz coś o nim powiedzieć? Jestem ciekawa a od jakiegoś czasu nic o nim nie słychać

salcella

widziałaś coś innego, w listopadzie 2018 nadal był w fazie montażu - tak wynika z posta na fb. ostatnia nowina dot. filmu pochodzi z tego miesiąca ze strony wspieram.to/beksinski. informuje o pokazie dla wspierających

imponderable

Na tegorocznych Nowych Horyzontach będzie premiera wydłużonej do 90 minut i przemontowanej wersji tego filmu. Szczegóły: https://www.nowehoryzonty.pl/opis.do?id=9729

Hypsilofodon

Dokument do zobaczenia tym roku na festiwalu nowe horyzonty we Wrocławiu

Kasia_522

Dzięki Kasia !! Niestety do Wrocławia się nie wybieram, ale może film będzie w niedalekiej przyszłości dostępny dla szerszej publiczności. Szkoda że zrezygnowano z pomysłu zrobienia serialu... W sumie 90 minut to więcej niż początkowo ale w porównaniu do 300 godzin materiału jaki pozostawił po sobie ś.p. Zdzisław Beksiński to i tak malutko :) Czekam z niecierpliwością....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones