PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10206}

Zaćmienie

The Blackout
5,7 235
ocen
5,7 10 1 235
Zaćmienie
powrót do forum filmu Zaćmienie

przy takim filmie? i do tego ta ocena, ludzie.. co z wami??

a co do samego filmu to, cytując jednego uzytkownika filmwebu "zerwał mi kask" moze nie całkowicie ale dosyć mocno.
niezły klimat Ferrara wytworzył, szczególnie sceny przy balkonie sa niezłe jak nasz Matty wali z gwinta jacka danielsa i świat mu wiruje.
Przypominał mi on troche stoczonego Cage'a w "zostawić Las Vegas" tylko tamten był bardziej samotny i stoczony, a temu bardziej odbiło.
a przyczynił sie do tego dosyc znacznie Dennis Hopper, czyli szatan, szarlatan, który kocha dz***i alkohol , koks i kamere video ;)
typ z którym nie powinno sie zadawać jezeli chce sie mieć uporządkowane, stabilne życie, Matty chyba o tym zapomniał..
na sam koniec Ferrara serwuje nam katharsis głównego bohatera, moze troche banalny pomysł ale nie najgorszy

niezły film Ferrary naprawdę niezły bliski geniuszu, aczkolwiek troche jeszcze brakuje.
oceny na filmwebie nie skomentuje, albo moze jednak.. żenada!

użytkownik usunięty
BlackShit

... mnie osobiście rozbił początkowy fragment jak zamrożony Matty rozdaje cukierki a następnie "po powitaniu" szuka w śniegu pierścionka zaręczynowego ;) Bardzo dobre ostatnie spotkanie z psychologiem i powrót do Miami w czystym stylu... No cóż, nie pierwszy to obraz Ferrery, który pozostaje w zwojach po oglądnięciu...
Nowatorski sposób kręcenia i montażu, genialna muzyka panów ze szkoły D... utykająca modelka no i bardzo zgrany duet "reżysera twórczości Zoli i aktora z urywającym się raz po raz filmem"...
Abel nie zawiódł... zabrakło po prostu Zoe ;)

BlackShit

film tak samo brudny i obskurny jak Król Nowego Jorku czy Zły Porucznik ?

ocenił(a) film na 10
kondi143

nie, tu jest raczej na bogato i pełen haj lajf ;) a Hopper jest kozakiem!

ocenił(a) film na 7
BlackShit

not enough said!(mam na mysli Hoppera)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones