PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641350}

Zaślepiona

Flying Blind
6,1 1 924
oceny
6,1 10 1 1924
5,6 7
ocen krytyków
Zaślepiona
powrót do forum filmu Zaślepiona

widziałem
słabe, przewidywalne, bez napięcia - jako thriller to dyskwalifikuje.

tomeksan

nie zgadzam się, dla mnie wręcz odwrotnie, wcale nie taki przewidywalny. z każdą minuta rozwoju akcji wciąga i angażuje emocje. aczkolwiek thrillerem bym go nie nazwała, raczej dramatem obyczajowym.

ocenił(a) film na 3
Khiara69

Bylam dzis w kinie i zalowalam, bo zasypiałam.. Strasznie płytkie dialogi, zerowy rozwój akcji.. Ladne estetycznie sceny erotyczne to jedyny pozytyw tego filmu.

Khiara69

Film dobry. Dobre aktorstwo, sprawna reżyseria. Rozwiązanie wcale nie jest oczywiste.
Napięcia brakuje, ale to nie jest thriller. Raczej - Khiara69 ma rację - dramat obyczajowy o współczesnym, wielokulturowym świecie, strachu przed terroryzmem, który [SPOILER!] mami i sprawia, że ludzie są znowu (jak np. w czasach kolonializmu) oceniani głównie przez pryzmat pochodzenia i rasy, a nie - cech indywidualnych.
Mnie zainteresował, wciągnął i cieszę się, że miał do powiedzenia coś mądrego o współczesności (nawet jeśli nic specjalnie odkrywczego).

Davus

co w tym spojlerowago?

luza

To, że [SPOILER] zdradza w podtekście, że główny bohater filmu jest niewinny. :)

luza

zawsze lepiej dziesięć razy ostrzec niż popsuć komuś seans; dlatego recenzje fw są takie denne, że nie jest to zasadą pożal się Boże recenzentów ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones