PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139459}

Za cenę życia

10th & Wolf
6,5 1 437
ocen
6,5 10 1 1437
Za cenę życia
powrót do forum filmu Za cenę życia

Nie wie,m jak możn a z czystym sumieniem dać więcej jak 5. Nie ma w tym filmie nic co zapadło by w pamieć, wszystko już było wiele razy i znacznie lepiej. Wyjątkiem może być żenująca scena ze śpiewającym Arlekinem i wzruszonym jego śpiewem gangsterem.
Nie polecam

użytkownik usunięty
Carlin

dokładnie! a scena z nożem w głowie i sprawnie wypowiedzianym zdaniem znakomita:p gra aktorów...kojarzy mi sie powiedzonko: przejmujesz się jak mrówka okresem.
wszędzie tylko puste strzelanki. i ten tkliwy brat którego Włosi duszą na koniec:) polewka w ładnym stylu. 5/10

ocenił(a) film na 6

Az taki tragiczny nie był choc fakt ze to wszystko juz było i w dodatku lepsze. Ja mu 6 daje. Co do noza w głowie to człowiek jest w stanie cos powiedziec sensownego mimo takiej rany. Mozg to najwazniejsza rzecz ale sa obszary których uszkodzenie nie ma wpływu np na mowe. Widziałem program o chlopaku któremu ktos z rewolweru z metra strzelił w głowe i dosłownie stracil 1/3 mozgu, chodził i zył z otwarta głowa!Potem został szefem jakiejs duzej firmy, zdał dobre studia itp. A wiec mimo takich obrazen mozgu osiisgnol wiecej niz wiekszosc ludzi. Całkowicie normalnie zyje tyle ze był oszpecony. Tak wiec to ze koles na filmie wypowiedział bez problemu zdanie z nozem w glowie to nic nie realnego. Sporo w tym filmie znanych aktorów, powiedział bym gwiazd 2 czy 3 planu wielu wielkich hitów takich jak Rambo, Szeregowiec Ryan,Władca Pierscieni,trylogia X-men. Byc moze wybitnego nic nie pokazali ale było minimum dobrze, to co wydawac sie morze ich zła gra generalnie było wina scenariusza. Gdze nie gdzie naprawde sceny wymyslono kiczowato jak ta z tym klaunem , za takie cos odrazu leci ocena oczko w dół.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones