PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=447474}

Za cenę bólu

Tortured
6,2 2 087
ocen
6,2 10 1 2087
Za cenę bólu
powrót do forum filmu Za cenę bólu

Dlaczego taki mój osąd, ponieważ film nie trzyma w takim napięciu jak dobry thriller. Akcja może i jest troszeczkę nieprzewidywalna, ale za mało. Następujący zwrot w akcji w końcówce nie dotarł do mnie. Ogólnie film uważam za nieporozumienie. Scenariuszowi raczej nic nie zarzucam, film został rozwalony w etapie produkcji. Aktorzy grali sztywno, nie było widoczne ażeby utożsamili się choć na chwilę z postacią, co dla mnie dawało odruchy (z racji dobrego tonu tej wypowiedzi nie napiszę jakie). Film jedynie za scenariusz i końcówkę, dostaje ode mnie 5/10.

Jeżeli ktoś chce stracić 1:30 godziny z życia na oglądaniu tego filmu, niech lepiej zajmie się czymś konstruktywnym, np czytaniem książek, to zawsze wychodzi na dobre i dla autora i dla czytelnika.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
pawlo18

dlaczego? mnie się podobał i to bardzo a jesli Ty oceniasz go 5/10 to raczej Ci się podobał.
naucz sie oceniac filmy wg zamieszczonej skali.

ocenił(a) film na 3
astok0

To, że oceniłem film 5/10 to dla mnie nie jest równoznaczne z tym, że fil musiał mi się podobać, bo dla mnie ocena 6/10 jest taką, która deprymuje do tego, że film mi się podoba. Myślę, iż nie muszę się tłumaczyć z danej oceny dla filmu, bo każdy ma zapewne inne gusta. Dla mnie ten film się nie podobał, ale co innego, że doceniłem pracę reżysera, scenarzysty i całej ekipy, tylko nie finalny produkt, który jest nudny jak flaki z olejem.

Niestety astok0 musisz sam się nauczyć używać skali oceniana, bo jest ona dla każdego inna.

Pozdrawiam astok0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones