PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714022}

Za jakie grzechy, dobry Boże?

Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?
7,4 134 391
ocen
7,4 10 1 134391
6,1 15
ocen krytyków
Za jakie grzechy, dobry Boże
powrót do forum filmu Za jakie grzechy, dobry Boże?

Świetna komedia

ocenił(a) film na 7

Uśmiałam się niesłychanie. Niestety, film jest dosyć nierówno. Środkowa cześć nieco nudzi, ale początek i zakończenie warte są spędzenia 1,5 godziny z francuskimi aktorami. P.S. Czyż to nie film o męskiej głupocie?

ocenił(a) film na 8
MrsDynamite

Wróciłem niedawno z kina i jestem jak najbardziej pod wrażeniem. Niemal przez cały seans banan nie schodził z mojej twarzy :) Ten film to kolejne potwierdzenie, że Francuzi są mistrzami komedii. Ani przez chwile się nie nudziłem. Film ogląda się świetnie mimo, że fabuła jest nieco naiwna :)
To raczej nie jest film o męskiej głupocie tylko film wyśmiewający ludzkie uprzedzenia rasowe. Oczywiście facetów pokazano jako bardziej kłótliwych i uprzedzonych :)

ocenił(a) film na 7
Lisowczyk

:) Oczywiście, mój komentarz jest nieco humorystyczny. Bo przecież, z drugiej strony można powiedzieć, że faceci byli bardziej wyraziści.

ocenił(a) film na 3
MrsDynamite

Dla mnie była to słaba komedia, choć temat miał potencjał.

MrsDynamite

Cały czas myślałam : kobiety lepiej sobie radzą ze zmianami, z innymi ludźmi- potrafią dać z siebie coś - to coś, co zmienia świat na lepsze!!! Dlatego zgadzam sie z Tobą w całej rozciągłosci!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones