PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714022}

Za jakie grzechy, dobry Boże?

Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?
7,4 134 391
ocen
7,4 10 1 134391
6,1 15
ocen krytyków
Za jakie grzechy, dobry Boże
powrót do forum filmu Za jakie grzechy, dobry Boże?

Jest to jedna z niewielu komedii z jakimi miałam kiedykolwiek do czynienia, która jednocześnie bawi, a także uczy i porusza tematy bardzo życiowe i codzienne takie jak np. rasizm. Dzięki niej jesteśmy w stanie zauważyć fakt, że każdy z nas po części jest rasistą, ale istnieję różnica między chorym rasizmem, a zdrowym z którego można się pośmiać i nie sprawia on, że zaczynamy uprzedmiotowywać i oceniać ludzi tylko ze względu na ich kolor skóry, pochodzenie itd. Ponadto humor jaki występuję w filmie jest inteligentny nieskupiający się wyłącznie na wyzwiskach i dwuznacznych scenach. Pomysł na stworzenie filmu, uważam za bardzo ciekawy i nietuzinkowy, obsada aktorska także sprostała moim oczekiwaniom. Niewiarygodnie polubiłam Andre i Claude, sceny, w których byli razem rozśmieszały mnie najbardziej. Muzyka użyta w ekranizacji była ok, a dialogi zasługują na uwagę i aprobatę, przynajmniej z mojej strony. Serdecznie polecam wam tą komedię i zachęcam, abyście ją obejrzeli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones