PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714022}

Za jakie grzechy, dobry Boże?

Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?
7,4 134 395
ocen
7,4 10 1 134395
6,1 15
ocen krytyków
Za jakie grzechy, dobry Boże
powrót do forum filmu Za jakie grzechy, dobry Boże?

Film robi furore we Francji cos jak Nietykalni ! Normalna rodzina dostaje z córkami w
prezencie zieci: Araba,Zyda i Chinczyka...co podaruje najmlodsze i najukochansze dziecko?

Spojrzenie na dzisiejsza Francje!Taka jest pokazane z perspektywy Francuzow! To nie
amerykanska komedia a bardziej europejska! Zadnego umoralniania ani walki z
uprzedzeniami! Fajny smieszy i ciekawy film.Moze dlatego tak czesto w sali kinowej slychac
niczym nie skrepowany smiech!

Film ogladalem we Francji w wersji orginalnej, zyjac tu od lat i znajac francuskie realia!
Nie wiem jak wypadnie w polskim tlumaczeniu i z inna wizja. Ale wydaje mi sie ze komedia
jest uniwersalna!

ocenił(a) film na 2
szyszkojozef

Film jest politycznie poprawny zapewne? W końcu połowa Francji to naprawdę konserwatywni lub nawet ultrakonserwatywni ludzie (wbrew pozorom).

szyszkojozef

To ja bym poleciła film " Jeszcze dalej niż Północ " ... Francuzi ponoć byli zachwyceni tym filmem a ośmieszają w nim samych siebie.Uwielbiam ten film ( widziałam kilka razy ) Do komedii tutaj tak wychwalanej nie wrócę na pewno.Jak dla mnie film na jeden raz.Pozdrawiam :)

szyszkojozef

Mieszkałem we Francji i się załamałem, prawie w ogóle nie widać białych ludzi palenie aut, zamieszki na tle religijnym i etnicznym, czarni i arabowie mieszkajacy w gehttach robia co chca, ten kraj upadl. Wpisz sobie na yt drastyczna prawda o o muzulmanach we Francji , albo poczytaj o zakazanych strefach w Marsylii:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones