PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480304}

Za linią wroga: Kolumbia

Behind Enemy Lines: Colombia
5,0 1 044
oceny
5,0 10 1 1044
Za linią wroga: Kolumbia
powrót do forum filmu Za linią wroga: Kolumbia

nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

film jest tak tandetny ze nie warto go ogladac szkoda czasu obsada do kitu rezyser sie nie postaral. poprostu nastepna amerykanska tandetna produkcja odradzam wszystkim ogladania tego filmu. Ten oddzial w tym filmi to grupa macgaywerow doslownie tylko jeszcze im scyzorykow brakuje i paczki zapalek :)

ocenił(a) film na 3
psychocybin

Nie wiem, jakos wiedzialem, ze beda krecic trzecia czesc. Sa bardzo przewidywalni w tym co robia, przewidywalne byly tez oceny.
Smucie mnie, ze nawet nie ma szans, zeby mi sie ten film spodobal, po tym co czytam w opiniach.

psychocybin

Buahahahaha jezeli piszesz takie glupoty i nie podajesz "kontretnych" argumentów to nie wiem idz ogladaj komedie romantyczne...
Bo moim zdaniem jak na film tego typu całkiem fajny, mnie osobiscie bardzo sie podobał. Mało jest filmów tego typu... Zdecydowanie wiecej jest kręconych głupkowatych komedi romatycznych, horrorów itd... Jeżeli wiec uważasz ze ten film jest tak daremny to nie wiem jaki według Ciebie jest Ok..tylko nie wyjeżdzaj mi tu np. z helikopterem w ogniu czy cos...bo to staroć.

gerais

Tak szczególnie efekty specjalne były jak to piszesz "całkiem fajne"... totalne żenada jak dla mnie.
Efekty specjalne robione chyba przez gimnazjalistę w darmowym programie.
Najbardziej to mnie powalały widoki z lornetki... chyba ją mieli zawieszoną na helikopterze zdalnie sterowanym, że takie widoczki.
Nie wspominając o jakże celnym strzelaniu do wrogów... szkoda, że z ich taktyką było słaaaaabo.

Może helikopter w ogniu to staroć(przynajmniej nie jest żałośnie zrobiony, z budżetem 1000$ jak ten)........... ALE CO Z TEGO?
CZYLI, ŻE FILMY POKROJU SCARFACE TO DNO, BO STAROĆ?

ocenił(a) film na 7
psychocybin

kwestia gustu..jak ktoś lubi dobrą rozwałkę to film mu się spodoba.oklepany schemat,niesmiertelni kolesie,poprawnośc polityczna ( nad akcją czuwają szlachetny murzyn i kobieta ). To fakt że widowisko nieco nierealistyczne ale jako lubiący dobrą strzelaninkę daję 8.nieporozumienie trochę mało ale czaję o co Ci chodzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones