PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36619}

Za murami klasztoru

Interno di un convento
5,0 343
oceny
5,0 10 1 343
4,8 4
oceny krytyków

Za murami klasztoru
powrót do forum filmu Za murami klasztoru

arcydzieło kina erotycznego

użytkownik usunięty

do orgii z Diabłów to nie ma co porównywać (chociaż jest też krótka scena onana z krzyżem) bo sceny szaleństwa są pokazane w gorszy sposób,ale jak na filmik trącący o krytyke kościoła Boro wyszedł obronną ręką. Jak na razie widziałem dwa filmy tego Pana i zdecydowanie moge powiedzieć,że lepiej radził sobie z pełnometrażami niż kręcąc rubaszne animacje. Co więcej,gdyby dali mi jakąś częśc Emmanule potrafiłbym już rozpoznać czy Walek maczał w tym palce czy nie.
szybki montaż (choć i czasem ze trzy długie ujęcia),błyskawiczna zmiana planu,fetysz palców i historie postaci w tle które nic nie wnoszą do fabuły są obecne i tutaj (dzieje grzechu blado przy tym wypadają). dodatkowo bardzo podobały mi się zdjęcia,może i nie wykonane najlepiej ale mające w sobie ten klimat klasy B przez który oczu nie mogłem oderwać ! erotyki na ekranie jest mnóstwo,choć czasami sami musimy ją sobie dopowiedzieć bo jakiś pacan postawił płachte przed łóżkiem i słyszałem tylko zmysłowe jęki. nie podobała mi się postać tego parobka który brał ze dwie siostrzyczki od tyłu,i nawet polubiłem tego bratanka księdza który kochał się z najbardziej cnotliwą siostrą przez 15 minut.
wspaniale wyreżyserowane widowisko,choć konia nie zwaliłem :/

ocenił(a) film na 2

mógł byś podać dokładnie nazwę filmu o którym mówisz na początku ?

Ratched

pewnie chodzi mu o The Devils Russela

http://allegro.pl/walerian-borowczyk-emmanuelle-5-v-i3618877595.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones