PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181895}
7,3 655
ocen
7,3 10 1 655
Za winy niepopełnione
powrót do forum filmu Za winy niepopełnione

Rewelacyjny!!!

użytkownik usunięty

Naprawdę wspaniały melodramat sensacyjny.
Ostatni film w karierze legendy polskigo kina-
Eugeniusza Bodo, w którym nietylko grał ale,który także...reżyserował.
Gdy wziąć pod uwagę jego tragiczną śmierć to tytuł filmu
"Za winy niepopełnione" brzmi wręcz symbolicznie, podobnie jak ostatniego filmu Kazimierza
Junoszy Stępowskiego-"U kresu drogi"...

ocenił(a) film na 10

Takiego Bodo to ja jeszcze nei widziałem, zawsze grał uprzejmego lalusia a tu gra naprawde paskudny charakter -rozpoznałem go dopiero po dłuższej chwili..

djmichalek

Nie tylko tutaj Eugeniusz Bodo grał czarny charakter, w podobne role wcielał się również w kilku innych filmach, np. w "Zabawce" czy "Skłamałam".

użytkownik usunięty
Kala__

Ale w tym filmie nie przechodzi przemiany wewnętrznej i pozostaje draniem do końca. Bardzo dobra rola, po raz pierwszy bohater Bodka miał nie tylko paskudny charakter, ale i paskudną facjatę - aż nie mogłam się przyzwyczaić, zawsze taki słodziak z niego był :). Szkoda, że częściej nie grywał czarnych charakterów.
Fabuła filmu dość naiwna, choć muszę przyznać, że się działo: dużo postaci, nowych wątków, wciąż nowe wydarzenia. Jak na przedwojnę wyszła naprawdę niezła sensacja. Jedyny naprawdę poważny babol to scena, kiedy dziewczyna nie poznaje swojego ojca tylko dlatego, że ten zakłada ciemne okulary. Ech, ci złodzieje hotelowi - mistrzowie kamuflażu ;)

Przedziwne... A mnie się wydawało, że to jeden z gorszych filmów, jakie w życiu widziałam.

ocenił(a) film na 7

Ja też nie jestem zachwycona tym filmem. Kilka scen było świetnych, ale niektóre były po prostu zbędne i nudne! Mimo wszystko daje 7/10 ze względu na fantastyczną rolę Eugeniusza Bodo i wyrozumiałość dla ówczesnego sprzętu, który nie był w stanie odpowiednio przedstawi niektórych scen!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones