PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718}

Za wszelką cenę

To Die For
6,5 6 987
ocen
6,5 10 1 6987
6,8 5
ocen krytyków
Za wszelką cenę
powrót do forum filmu Za wszelką cenę

Według mnie jest to bardzo dobry film. Genialnie przedstawia idee "po trupach do celu" i pokazuje co telewizja robi z człowiekiem, a ponadto ocieka czarnym humorem, który osobiście uwielbiam. Trudno jednak ukryć, że jest to w dużym stopniu zasługą Nicole Kidman, która zagrała swoja rolę znakomicie. Tak naprawdę chyba dopiero po obejrzeniu tego filmu się do niej przekonałem, choć widziałem wcześniej kilka filmów z jej udziałem. Tego co zrobiła nawet nie umiem opisać słowami, to trzeba po prostu zobaczyć.

Film 8/10
Kidman 10/10!!!!!!

ocenił(a) film na 8
saruman22

Ojjjj nawet nie wiesz jak się z Tobą zgadzam! Film cudo, muzyka to majstersztyk, a Nicole... Brak mi słów. Tylko nie wiem czy byśmy osiągneli jakieś porozumienie w sprawie jej poźniejszych dokonań :// Bo tutaj ja mam duże zastrzeżenia. Tak świeża, "naturalna" i świadoma granej przez siebie postaci już chyba nigdy nie była.

użytkownik usunięty
saruman22

Nicole Kidman powinna dostać Oscara za rolę w tym filmie, a nawet nie była nominowana :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones