PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002852}

Zabójca

The Killer
6,2 33 586
ocen
6,2 10 1 33586
7,0 45
ocen krytyków
Zabójca
powrót do forum filmu Zabójca

Odnoszę wrażenie...

ocenił(a) film na 6

bez urazy, że część krytyków wystawiając ocenę kierowała się dorobkiem reżysera, który swego czasu był wybitny. Film można obejrzeć, są niedociągnięcia i absurdy, przydługie rozkminy, które chyba tylko gatunek wybacza. Czy mnie zachwycił? nie. Czy straciłam czas, również nie. Obejrzane, zapomniane. Nie będzie to wiodący obraz twórczości Finchera.

AgaER

krytycy polecieli z ocenami jakby to byl Zodiak a niestety nie jest. Nie wiem czy to ze wzgledu na rezysera czy jego przeszle dziela ale imo koller to zwyczajna 6 albo nawet 5 jak ktosjest surowy i wymagajacy.

fmarshall27

A Zodiak to było arcydzieło? Oglądałem kiedyś ale już nie pamiętam.

ocenił(a) film na 7
komarrek27

Zodiak, był też poniżej poziomu arcydzieła, dużo.

ocenił(a) film na 6
fmarshall27

Zgadzam się w zupełności

ocenił(a) film na 8
AgaER

a moze po prostu gust jest jak dupa i kazdy ma swoj?

ocenił(a) film na 6
sobanek

Oczywiście, że tak. Dlatego każdy może tu wyrazić swoją subiektywną opinię.

AgaER

I z tych samych powodów wcześniejszemu Mankowi dawali niskie oceny, aha xD
Fincher nigdy nie był wybitny, nakręcił w swoim dorobku całe dwa bardzo dobre filmy, reszta to średnizna lub tandeta

ocenił(a) film na 6
nietzsche

Obcy 3 nie był tragedią, Siedem to bardzo dobry film, The Game również. Fight Club ma swoich fanów, do których się nie zaliczam. Azyl to przyzwoity film do kotleta, Zodiak niezły, Dziewczyna z tatuażem to zacna rzecz, Sociaj Network nie widziałem, Ciekawego przypadku Benjamina Buttona też nie. Zaginiona dziewczyna to dla mnie 7/10 (dobry), Mank to było porwanie się z motyką na Słońce. Podsumowanie: pozytywne, bo na dno, inaczej niż niektórzy, ten reżyser nie spadł ani razu, jakiś poziom, mimo wszystko, trzyma, a dorobek ma jednak dość bogaty.

ocenił(a) film na 6
AgaER

Zgadzam się, że ten film jest jednorazowy. Do innych filmów Finchera chętnie się wraca, ten niestety nie ma tyle do zaoferowania...

ocenił(a) film na 6
per333

Napisane w punkt

ocenił(a) film na 6
AgaER

Krytycy jak z koziej upy

ocenił(a) film na 6
AgaER

Krytycy jak zwykle poniżej krytyki. Widać ktoś tu jest opłacany i nie trudno się domysleć przez kogo. Film nie jest zły w swoim wykonaniu, ale sama fabuła jest strasznie banalna.

ocenił(a) film na 8
AgaER

A Mindhunter nie był wybitny?

ocenił(a) film na 6
trukomholek

A czy ja piszę, że nie był :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones