PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002852}

Zabójca

The Killer
6,2 33 785
ocen
6,2 10 1 33785
7,0 46
ocen krytyków
Zabójca
powrót do forum filmu Zabójca

Podobało mi się to :D

ocenił(a) film na 8

Wbrew przeważającym opiniom, ten wypiek podszedł mi bardzo. Wyprany z emocji bohater, wyprany z emocji film, za to ze świetnymi kadrami i dobrym udźwiękowieniem, uwagę moją przykuła również muzyka, zwłaszcza ta ambientowo - organiczna w scenach z rozpoczynającą się akcją. Ciekawe, z którego z Waszych życiorysów można by było nakręcić film, który nie byłby nudny i porwał :D Jak widać - życie płatnego zabójcy mimo nieprzeciętnych zarobków i ciągłego podróżowania - może być nudne. Za to przynoszenie pracy do domu może dodać smaczku :D

ocenił(a) film na 8
jims

Mam wrażenie, że ludzie oczekiwali akcyjniaka - nowego Johnego Wicka. Tym filmem trzeba się delektować, opis snajpera w filmie jest świetny. Bohater zupełnie wyssany z emocji w pracy oczywiście, zmotywowany zemstą. Świetnie ukazuje jak prosto zabić, a z drugiej strony jakie to ciężkie

ocenił(a) film na 8
Vervariusz

Możesz mieć rację z tym oczekiwaniem na akcyjniaka. W świecie szybko przełączających się obrazów, ogłuszającej muzyki, nagle ktoś zapodaje historię zabójcy, który nigdzie się nie spieszy, ma swoje ceremoniały, traktuje nieludzki fach jak rzemiosło, a na końcu z jakiegoś powodu postanawia nie postawić kropki nad i - nie zabija. Mnie ten opis urzekł. To niespieszne tempo w zderzeniu z bezceremonialnością bohatera i konsekwencją. W zasadzie to tempo opowieści pozwala na wiele refleksji w trakcie. Na przykład taką, że każdy wybrał jakąś ścieżkę w życiu, w której się doskonali. I jak drobne detale nieistotne dla ignoranta mają znaczenie w tym co robi i co czyni go mistrzem. Albo, że "trzymanie się planu", unikanie rozpraszania, rezygnacja z dodatkowych okazji w trakcie czyni człowieka skupionym i skutecznym. Fajne smaczki. Myślę, że obejrzę to ponownie za rok czy dwa i będę tak samo się delektować.

ocenił(a) film na 5
jims

Powodem, dla którego nie zabił tego bogacza, było to, ze policja w przypadku zabójstwa znanych i wpływowych ludzi, pracuje bardziej skrupulatnie, a jemu zależało, żeby go nie szukali. taka kwestia pada w filmie.
Aczkolwiek wiadomo, jak to zadziałało na widza - głównemu winowajcy się upiekło. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones