PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749223}

Zabójcza ziemia

Killing Ground
5,5 1 462
oceny
5,5 10 1 1462
5,8 5
ocen krytyków
Zabójcza ziemia
powrót do forum filmu Zabójcza ziemia

Po obejrzeniu którejś z kolei australijskiej propozycji w podobnym temacie, stwierdzam, że oni potrafią w te klocki. Zawsze odczuwam niepokój, gdy oglądam australijskich degeneratów.

ocenił(a) film na 6
Jo_Many

Pewnie dlatego, że wcale nie aż tak dawno temu, była to wyspa - więzienie, gdzie zwożono największych psychopatów z całego Królestwa. Stara prawda górali mówi: "Nie ma bata. Genów nie wyskrobiesz".

Poza tym jest jeszcze jeden, dodatkowy kamyczek do koszyczka - resocjalizacja to fikcja, nieudany eksperyment na normalnych ludziach.

ocenił(a) film na 7
Jo_Many

Dokładnie to samo chciałem napisać.Kolejny film od kangurów który trzyma w napięciu.Większość tego typu filmów z USA może się schować.

Jo_Many

A można prosić o jakieś fajne tytuły filmów o tych psychopatach ? Bo bardzo lubię takie filmy, interesują mnie, to mój gatunek filmowy, taj jak i mocne horrory ;). Dzięki i pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Aga1_2_3

Jeśli chodzi o filmy tego typu, to australijskie Wolf Creek 1 i 2 są spoko. Lubię też Eden Lake . 
I spit on your grave - całkiem ciekawe (wszystkie części, choć 3 moim zdaniem najsłabsza). 
The Gift z 2015 roku bodajże. 
No, ale topowe to oczywiście Funny games - obydwie wersje, choć oryginalna jest lepsza. 
Benny's video
We have to talk about Kevin
To tak na szybko mi przyszło do głowy. Pozdrowionka :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones