PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749223}

Zabójcza ziemia

Killing Ground
5,5 1 464
oceny
5,5 10 1 1464
5,7 6
ocen krytyków
Zabójcza ziemia
powrót do forum filmu Zabójcza ziemia

Ja od siebie dodam
Eden Lake
Ostatni dom po lewej

ocenił(a) film na 3
lukasz222_filmweb

szokujący, realistyczny i KLIMATYCZNY thriller? chyba oglądalismy inny film w takim razie, ani napięcia, ani klimatu, ciężko było to oglądać, nuda....ale każdy ma prawo do swojego zdania..

ocenił(a) film na 8
sylwia_91_fw

Dokładnie każdy ma prawo do swojego zdania, dlatego według mnie jak ktoś nie odczuwa realizmu tego filmu i daje ocenę dostateczną, powinien raczej brać się za inne produkcje, a mówienie że film to nuda jest dla mnie paradoksem, ale żeby powstała adekwatna ocena każdy powinien oceniać tak jak sądzi pozdro

ocenił(a) film na 3
lukasz222_filmweb

ja zwyczajnie wymagam więcej od kina, bo oglądam w sumie głownie thrillery.
Coś trzymające w napięciu? chociażby Schronisko, a ocenę ma całkiem średnią, brak sprawiedliwości na filmwebie :) kolejny, Shot Caller, Czarny motyl, Berlin Syndrome, Contratiempo, Split..wymieniac można i wymieniać godne polecenia filmy...pozdro.

ocenił(a) film na 8
sylwia_91_fw

Schronisko to dla mnie film średni dałem mu 5 trochę taka tandeta, ale idzie obejrzeć następne które wymieniłaś według mnie bardzo dobre godne polecenia thrillery, jedynie shot caller to nie jest taki typowy thriller ale film ogólnie dobry daje rade.Contratiempo według mnie rewelka tak samo lubie thrillery więc zapraszam do znajomych może coś znajdziesz u mnie a ja u ciebie pozdro

sylwia_91_fw

Split? Rzeczywiście wymagasz więcej od kina ;)

lukasz222_filmweb

Najbardziej realistyczne było jak jeden policjant zapi3rdala po ciemaku do mordercy z bronią.Może i mieli na zadupiu jednego grubasa umundurowanego,ale nikt by sie nie wybral tam bez posilkow.

ocenił(a) film na 7
miarara

to wygladalo glupio ale mimo wszystko bardzo realistycznie. Bylo tylko dwoch policjantow ktorzy musieli interweniowac natychmiast. Dlatego radio kazalo im caly czas byc w kontakcie aby ustalic sytuacje i polozenie. To ze zachowali sie jak zachowali - coz, jaki kraj i okolica tacy i policjanci.
Poza tym na koniec, pewnie wlasnie zostali znalezieni na tym zadupiu dzieki policyjnemu gps.

ocenił(a) film na 6
lukasz222_filmweb

Jeśli szukasz czegoś w podobnych klimatach, to przede wszystkim legendarne "Wybawienie" Boormana i "Nędzne psy" Peckinpaha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones