PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472475}

Zabójcze ciało

Jennifer's Body
4,8 55 067
ocen
4,8 10 1 55067
5,4 15
ocen krytyków
Zabójcze ciało
powrót do forum filmu Zabójcze ciało

Do dupy :D

ocenił(a) film na 1

Film nie jest horrorem, tylko głupią komedyjką, która po prostu śmieszy. Coś, co ma być straszne, jest
śmieszne. Tłumaczenie boskie : Jennifer's body - zabójcze ciało xD Naprawdę film jest do dupy.
Dałam 1/ 10 :D

ocenił(a) film na 6
Zuzka253

To jest horror komediowy czyli sama komedia w klimatach horroru rozumiesz w KLIMATACH

ocenił(a) film na 1
GRACJANciawo

;) rozumiem. ale i tak film jest... straszny, ale nie tak, jak powinien być straszny horror. jest żałosny.

ocenił(a) film na 3
Zuzka253

ten film nie jest straszny to KUPA!

ocenił(a) film na 1
1989Greg

XDDDD prawda

ocenił(a) film na 4
Zuzka253

Myślałam , że film jakiś będzie ogarnięty aktorki spoko aktorzy niektórzy też. Ale niestety wielka klapa nie wiedziałam czyja mam się bać na tym filmie , czy się śmiać niby było straszne , a za chwilkę jakieś głupie teksty leciały. W ogóle film sam w sobie był straszne chaotyczny niby dobry pomysł , ale jakoś dziwnie"zrobiony". Chciałam obejrzeć coś dobrego , ale się rozczarowałam durny film :P

ocenił(a) film na 3
Aiva1993

Skoro nie rozumiecie czym jest horror komediowy to nie zabierajcie się nawet do oglądania tego typu filmów. Z pewnością nie spełnią waszych oczekiwań

ocenił(a) film na 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones