PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472475}

Zabójcze ciało

Jennifer's Body
4,8 55 087
ocen
4,8 10 1 55087
5,4 15
ocen krytyków
Zabójcze ciało
powrót do forum filmu Zabójcze ciało

Dobry, nie dobry...

ocenił(a) film na 5

Z oceną tego filmu miałam niewielki problem. Pierwsza moja myśl po skończeniu seansu: 4. Czyli
ni to ziębi, ni chłodzi, więcej dać nie można. Ale później przemyślałam sprawę. Stwierdziłam, że
podobała mi się muzyka użyta w filmie i zdecydowanie lubię Amandę, nawet w tej (jak dla mnie)
niepasującej do niej roli. Tak właśnie dałam filmowi 5. A teraz myślę nad tym dalej i dochodzę do
wniosku, że w sumie zakończenie uratowało całokształt. Przyznam, że nie spodziewałam się go,
podobało mi się bardzo, zwłaszcza ostatnie słowa bohaterki, więc może jednak przyznam temu
filmowi 6, ale jest to taka... słaba 6.
Nie mniej film polecam na jakiś nudny wieczór, najlepiej ze znajomymi, bo z niektórych scen można
zażartować we własnym zakresie ;)

ocenił(a) film na 9
Engy

Jak dla mnie świetny :D
Nie jako komedia, nie jako horror tylko... mindf**k ;)
Bez jakichkolwiek uprzedzeń podszedłem do tego filmu i świetnie się bawiłem.
Nie ze względu na plastikową do bólu Megan, a świetną grę jaką prowadzi reżyser z widzem.
Ludzie przestańcie film rozumieć a zacznijcie odbierać. Wiem, że raczej nie znajdę ludzi, którzy odebrali ten film tak jak ja...
P.S. Miłego dnia, spróbujcie podobnie podejść do filmów Fight Club, Enemy i ... Wanted :)

ocenił(a) film na 6
Engy

Miałem bardzo podobne odczucia. Zatrzymałem się na ocenie 6. Po prostu oglądające osoby nie powinny zapominać że jest to rownież komedia, nie powinni oczekiwać klasycznego horroru. Nadaje sie na luźny wieczór w gronie znajomych przy piwku.

Engy

Ja również poleciłabym go do oglądnięcia, np. żeby się odmóżdżyć po egzaminach. Film wiele od widza nie wymaga, nie trzeba zbyt intensywnie myśleć i w dodatku można pooglądać śliczną Megan. Moim zdaniem to jej uroda odwala w tym filmie 90% roboty, ale to tylko moje subiektywne zdanie, bo oglądnęłam ten film tylko po to żeby się na nią napatrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones