PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472475}

Zabójcze ciało

Jennifer's Body
4,8 55 079
ocen
4,8 10 1 55079
5,4 15
ocen krytyków
Zabójcze ciało
powrót do forum filmu Zabójcze ciało

Widząc ocenę ~5 miałem tego nie oglądać... takie oceny to mają najbardziej denne filmy. Przypadkiem włączyłem, obejrzałem do końca nie znając tytułu. Szok, film naprawdę dobry, Megan, której fanem nie jestem, rewelacyjnie gra. Polecam szczególnie gustopodobnym, nie ma się co dać zwieźć ocenie ogółu tym razem.

ocenił(a) film na 10
recenzent_PL

Jestem za, dzisiaj obejrzałem ten film od połowy a włączyłem przepadkiem ;-) całkiem niezły moim zdaniem, trzyma w napięciu nawet. Scena złożenia w ofierze np.

ocenił(a) film na 5
recenzent_PL

Ja byłam pewna, że film mi się spodoba mimo słabej oceny na filmwebie. Większość ludzi, a raczej nastolatków, siedzących tutaj, jest ostro przewrażliwiona na filmy, które są nie do końca serio - w związku z tym nie należy się sugerowac ich oceną, szczególnie jeżeli ktoś lubi takie kino. Dostałam to czego się spodziewałam. Super, polecam amatorom gatunku. Myślałam że Megan jest beznadziejna, jednak po tym filmie zmieniłam zdanie, no i łał ale laska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones