PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472475}

Zabójcze ciało

Jennifer's Body
4,8 55 087
ocen
4,8 10 1 55087
5,4 15
ocen krytyków
Zabójcze ciało
powrót do forum filmu Zabójcze ciało

jak dla mnie 9/10

ocenił(a) film na 9

Nie rozumiem skad ocena 5/10 , film wciagajacy trzymajacy w napieciu, swietny koniec (nie zaskakujacy ale z dawką humoru : ) Aktorzy swietnie obsadzeni i charakterystyczni kazda scena ma coś w sobie polecam ! Qentin Tarantino (wiem) mógłby spokojnie reklamować ten film swoim nazwiskiem , film zrobiony w jego stylu. Moze w tym senk ze zrobił go ktoś inny a zacofańce nie widza w nim tego co piekne : )
Ps Ja ogladałem bez rektora i napisów.

ocenił(a) film na 5
tadeo1959

No wiesz, nie wszyscy lubią takie filmy, miało być strasznie, a zrobiło się trochę obrzydliwie, nie sądzisz ?
A z resztą każdy ma inny gust więc, o tym się nie da dyskutować =) 7/10 =)

neciaQa

Czy miało być strasznie? Cóż, w pewnych przypadkach nie warto sugerować się gatunkami do jakich film został podpisany, bo to podobnie jak ze Zmierzchem - figuruje jako horror, a strachu w nim tyle co mięsa w parówkach. Ten film najprędzej określiłabym jako czarną komedię - jest miejscami obrzydliwy, z dawką wisielczego humoru i cóż... myślę, że w swojej kategorii wypada całkiem przyzwoicie :)

ocenił(a) film na 6
bittersweet_

zapewne film zarobił dużo kasy dzięki Megan Fox która po Transformers stała się obiektem westchnień wielu mężczyzn, no ale mi osobiście się przypodobał :)

ocenił(a) film na 7
00claudia00

No właśnie nie zarobił, bo głównie trzepokonie poszły na ten film i wytrawni, małosprytni "koneserzy" horrorów, nie potrafiący dostrzec, że ten obraz jest pastiszem, no i poszło w świat, że to marny horror...
"Ciało" jest marne nie tylko jako horror, tak samo jest marne jako dramat sportowy, musical czy western...
A to całkiem niezły film jest.

Filippiarz

Zgadzam się w pełni. Po opisie i tytule filmu spodziewałam się gniotu, obejrzałam go tylko dlatego, że na babski wieczór przeciętniaki nadają się całkiem nieźle jako tło do plot i malowania paznokci. A tu niespodzianka! Film wciągnął mnie niesamowicie i okazał się być świetną czarną komedią.
Myślę, że wielu ludzi w ogóle nie łapie konwencji czarnej komedii i nie lubi tego typu filmów.. Na przykładzie "Zabójczego ciała", jest tam scena, gdzie pada dialog w stylu: "Gdzie tekst zaklęcia?" "Ja mam! Znalazłem w Internecie". W tym momencie wybuchnęłam śmiechem, ale też jednocześnie pomyślałam sobie, że jeżeli ktoś potraktował to poważnie, to musiał uznać reżysera za idiotę.
Ja polecam z czystym sumieniem każdemu, komu podobały się np. "Rodzina Addamsów" czy "Beetlejuice".

ocenił(a) film na 1
Pantegram

Tylko że to ma być horror, a ni czarna komedia ;)

Zuzka253

No właśnie nie :D. To jest typowa czarna komedia lub horror komediowy, zakwalifikowana nie wiedzieć czemu w 2 oddzielnych kategoriach jako horror i komedia (sic!).
Nie oszukujmy się, ten film jako horror ssie, mówiąc kolokwialnie. W ogóle nie jest straszny, tylko śmieszny, dlatego nie można go oceniać w takich kategoriach, bo sama bym mu dała 1/10.
Natomiast jeżeli ogląda się go jako czarną komedię, to jest naprawdę przyjemny, wiele scen mnie ubawiło.

ocenił(a) film na 1
Pantegram

Ja oglądałam to już dawno, ale jeżeli jest tak, jak mówisz, to chyba trochę podwyższę moją ocenę

ocenił(a) film na 1
tadeo1959

Ja dałam 1/10 :D Do dupy jest ten film :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones