PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627514}

Zabójcze tornado

Alien Tornado
3,2 839
ocen
3,2 10 1 839
Zabójcze tornado
powrót do forum filmu Zabójcze tornado

Jeff Fahey - checked!
Tornado - checked!
Dowolny czynnik modyfikujący (w tym wypadku kosmici) - checked!
Wybitne tłumaczenie tytułu na polski - checked!
Podsumowując, mamy przepis na katastroficzny katastrofiak. Jak ta mieszanka sprawdzi się w praktyce, dowiemy się już niebawem. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego seansu - emisja w najbliższą środę, 30.07 o 20:00 na Tv4.

Po filmie, o 21:45, powtórna emisja "Ośmiornicy".

Valdoraptor23

Broń masowego rażenia w postaci elektromagnetycznych tornad :D
Nie mogę się doczekać!

Gutman

Czego to kosmici nie wymyślą ;)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Cycki - checked? :D

Iranzilla

W katastrofiakach bardzo rzadko są cycki, a ten nie wygląda nawet na plażowy ;D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Kari Wuhrer i Stacey Asaro (kto to jest???) mogą nadrobić :D

Iranzilla

Póki film nie opowiada o globalnym zlodowaceniu, jest nadzieja :)

Valdoraptor23

A widzisz, w moim katastroficznym były :)

Ogólnie miałem fajny sen dzisiaj lepszy niż te wszystkie zetki: O jakimś kolesiu co miał siostrę, siostra została porwana, on na chwile miał zająć się jej zwierzakami: papugą i czymś jeszcze i okazało się ze jego siostra tak naprawdę była adoptowana ( ale nie prawnie, tylko rodzice byli na ekspedycji na biegunie i odnaleźli ją zamrożona w lodowej ścianie okazała się być wampirem ). Później te papugi ( wyglądały jak faliste ) tak fajnie się zmieniały w papugo wampiry :D po przemianie były białe jak albinosy i na dziobie żeby wampira xd ''Pan nie jest normalnym człowiekiem'' xd

movies_2

Będziesz miał to napisane na plakietce w miejscu pracy :D

Valdoraptor23

Tak bardzo bym chciał nagrać film a darmowych aktorów nie ma :( xd A do tego kobiet które chcą pokazać cycków jeszcze mniej...

ocenił(a) film na 3
movies_2

Niedziele 03.08 TV 4 godzina 20-00
W środę gra Legia z Celticiem Glasgow

ocenił(a) film na 4
movies_2

ej! pod któryms opisem fabuły wyraziłam chec zagrania w dziele!

movies_2

a ja myślałam, że moje sny są zawiłe :-)

Zoe_5

Jak to? sny to krótkie sceny xd

movies_2

nie przeczytałem ''moje''

movies_2

u mnie to czasami istna "incepcja" ..

ocenił(a) film na 4
Zoe_5

ja w maju doświadczyłam incepcji we własnym snie! a raczej w dwóch...

slodziutka

opowiadaj!

ocenił(a) film na 4
Zoe_5

zaczeło sie od tego, ze jechałam autobus na wycieczke w góry autobus a raczej autokar był abiały a ja siedziałam z tyłu na ostatnim siedzenie na piętrze i sobie jedziemy i słyszymy syreny sttrazy pozarnej ktore zaczeły nas wyprzezdac i an jednym skrzyowaniu autokar nei dał rade skrecic przed strazamii dwiema, i wszytsko było wzwolnionym tempie słyszałam jak zgrzyta metal, jak trzaskają szyby i myślałam czy umre czy tlyko złamie sobie kręgosłup i co byłoby gorsze i jak juz upadalismy na bok, akurat na te strone co ja siedziałam to sie obuziłąm w pociagu i jecyałam do krk na uczelnie

i ze niby ten wypadek snił i sie tak 10 min przed koncem posroozy

wysiadłam z pociagu i jak zwykle poszłam do galerii, ale cos w tej galerii było nie tak, bo było duzo schodów i takie półpietro wyłozone takim dywanem jak hotel panorama w lśnieniu ale nei zwrociłam na to uwagi i taka kobieta mnie zaczepiła i mowi cos do mnei a ja ze nei rozumiem iz eby powtorzyła no i ona znowu cos wyamrotała wtedy ja ją chysciłam z aręke i powiedziałam :mów głosniej, bo nie rozumiem wtedy ta kobieta odwrociła do mnei twarz, która była jakby sparalizowana i tylko jakies klamry sprawiały zeby cos mowiła no i ona powiedziała ze ja to boli jaksciskam jej ręke ja popatrzyłam w dół a jej ręka była cała napuvhnieta i fioletowow-czerwona jak po jakims poparzenieu ja wtedy powiedziałamz e przeprasza i zaczeło mi byc słabo cczułam ze zemdleje zaczeły mnie bolec zeby i tak jakby mi sie kruszyły upadłąm na kolana i sama ledowo siebie rozumieałam jak mowiłam ze mdelej i zeby mnie ktos uratował

no i potem cos mi sie jeszcze sniło ale was nie ebde zanudzac :P

slodziutka

Faktycznie "incepcja" z domieszką oszukać przeznaczenie z obudzeniem się w pociągu ... dobrze tylko, że to tylko sen! Sny to ciekawa sprawa - powstają obrazy na miarę Oskara czasem ;-)

ocenił(a) film na 4
Zoe_5

kilka dni ppozniej jechałam na wycieczke, takim samym autokarem jak w moim snie i tez siedziałam po parwej stronie pod oknem:P

slodziutka

odważnie! :-)

ocenił(a) film na 4
Zoe_5

nie miałam wyboru :P w połowie drogi mi sie sen przypomniał i drżałam na zakrętach kiedy autobus sie lekko przechylał na prawo

slodziutka

Za dużo "Stukostrachów" xD

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

w stukostrachach nie było nic o autokarze :P a'propo książek czytałam ostatnio kolejna powieść Koontza poruszającą podróże w czasie/uskok czasoprzestrzenny tytuł: Dom śmierci

slodziutka

Ponownie dziękuję za cynk i molibden :D Ja nadal męczę "Kulthu i przyjaciele"...

slodziutka

Ktoś Ci zaszczepił myśl o kupnie nowych butów? xD

Valdoraptor23

Kurde dwa filmy dzisiaj a ja żadnego nie obejrzę: żniwa w pełni

Katharsisss

Na jakim kanale to leci bo jakoś po wpisaniu w wyszukiwarkę tego nie ma?

movies_2

Hahahahaha 10/10 :)

Katharsisss

Niech tornado pomoże w sianokosach(ciągach?), a Ty będziesz mógł obejrzeć :)

Valdoraptor23

Może na tą ośmiornicę zdążę. Może.

Sianokosy to to nie są tacy zwykli rolnicy to my nie jesteśmy. Ostropest młócimy

Katharsisss

To jakaś nazwa branżowa czy regionalna?

Valdoraptor23

Taka roślina oset taki wielki i kłujący. Do Herbapolu zakontraktowane

Katharsisss

Oooo kul :) Nie mieliśmy o tym na pprze.

movies_2

haahahahahahhahaha!!!

movies_2

Prawdopodobnie "Pole Channel", ale nie jestem pewny. :D

tiger31648

Sci Field Channel :D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Siano na filmie zbierają nawet :D

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

melduje sie :)

ocenił(a) film na 3
slodziutka

DARO - to jakaś polska produkcja?

Iranzilla

Wczorajsze mrówki miały to samo logo

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Niedowidzę czasami...

slodziutka

Haha, a wyjątkowo nie wysłałem przyominajki bo myślałem, że jak wczoraj Cię nie było to i dziś. Ironia xD

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

własnie jak wysyłasz przypominajki to zaoinam sprawdzic fw a jak mi nie wyslesz to wtedy znajde jakis wfilm do wspólnego oglądania :P

slodziutka

Witaj :) Zaczyna się :D
Tornado w supermenie było dziełem kosmitów :)

movies_2

Podpatruje mnie dziewczyna gdy zajmuje się koniem, a ona jest niepełnoletnia, co za pech :/

movies_2

Dziś widziałem obrazek że Krypton nie wybuchł tylko rodzice Supermana go odesłali w rakiecie bo ryczał w nocy xD

Valdoraptor23

to jakieś nowoczesne tornado! Faktycznie alienado!

Valdoraptor23

Już reżyser nie popisał się wyobraźnią, ja bym zrobił tak ze ten wiatr z tornada był by taks szybki ze zdarł tej nastolatce bluzeczkę.
Minusik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones