PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95906}

Zabójcze trio

Chik yeung tin si
6,7 1 214
ocen
6,7 10 1 1214
Zabójcze trio
powrót do forum filmu Zabójcze trio

CHODZI MI O PIOSENKE KTÓRA JEST MOTYWEM PRZEWODNIM W TYM FILMIE. PROSZE JEŚLI KTOŚ MA TĄ PIOSENKE I MOŻE PODAĆ MI TYTUŁ I WYKONAWCE TO BEDE BARDZO BARDZO WDZIĘCZNA. FILMIK NAWET FAJNY ALE NIE PODOBAŁO MI SIE ŻE BYŁO WIDAĆ TAK BARDZO EFEKTY KOMPUTEROWE. POZDRAWIAM :)

galadriela

Tytuł tej piosenki to "so close" a wykonawczynie akurat w tym filmie to spiewa Karen Mok ale tak naprawde to wykonawca sa The Carpenters. Lepsza jest wersja Karen Mok, tylko ze strasznie trudno ja znalezc :/

ocenił(a) film na 10
DarthWillow

JESTEM CI BARDZO WDZIĘCZNA. POZDRAWIAM :)

użytkownik usunięty
galadriela

A masz może jakieś namiary na wersję piosenki z filmu, bo rzeczywiście różni się troszkę od The Carpenters... i może ktoś ma polskie napisy do tego filmu. Pozdrawiam i też jestem pod wrażeniem

użytkownik usunięty

z checi bym tez zdobył ten utworek wiec jak juz cos ma to był bym wdzieczny jak by tu dał znac

Co do napisów to naprawde irytuje mnie, że co niektórzy z Was nie umieją znaleźć - są takie strony jak www.napisy.org / www.napisy.info i dużo dużo innych mniej obszernych portali ! Ale na tych 2 pierwszych praktycznie zawsze wszystko jest !! Więc troche checi i znajdziecie :D
Co do piosenki to yhm tez bardzo latwo znalezc ! Np kjest program eMULE lub Bearshare ! Działaja na tej samej zasadzie lecz na bearshare jest jeden wielki hub :P intalujesz wchodzisz sciagasz i masz :P Czy to tak trudno lol :D pzdro hehe

galadriela

Tytuł piosenki nie jest `So Close` tylko "Close To You" - Karen Mok i można ja pobrać na eMule spokojnie pozdrawiam super piosenka ;)

ocenił(a) film na 10
galadriela

Piosenkę "Close To You", którą słyszymy w filmie wcale nie śpiewa Karen Mok, tylko azjatycka piosenkarka Corrine May. I wcale nie jest łatwo znalezć tą wersję (właściwie to byłby cud gdyby ktoś ją znalazł), bo po prostu nigdy nie została wydana. Zastanawiam się dlaczego nie ma jej na soundtracku z filmu a zamiast tego mamy mniej ambitną (moim zdaniem) wersję Karen.

galadriela

Witaj jarek jestem chodzi ci otom piosenke masz link tei piosenki http://www.imeem.com/my-little-black-box/music/nKxzExsg/karen-mok-close-to-you/ otpisz mi czy otom ci chodziło na gg 9590974 pozdrawiam jarek

ocenił(a) film na 9
galadriela

taa jasne znalezienie piosenki graniczy z cudem haha dobre ;d wystarczy wpisac w google cos takiego Corrine May - Close To You i odrazu w pierwszym linku sie pojawia ;) http://fvdload.blogspot.com/2008/04/corrinne-may-close-to-you-video-song.html w taki sposob mozna znalezc praktycznie kazdy kawalek ludzie uzywajcie google to naprawde nie boli ;]

ocenił(a) film na 10
inovation2

a jednak graniczy, bo jakbyś nie zauważył inovation2, znalazłeś tylko fragment filmu (z fragmentem piosenki) i to z debilnym angielskim dubbingiem (głupota!! to tak ładnie brzmi jak one mówią po chińsku!!:D tak btw;) ) a piosenki samej w sobie jak nie było tak nie ma...

galadriela

W zasadzie Google jest dla osób cierpliwych. Skoro nikogo takiego tutaj nie zastałem sam postanowiłem, że Wam pomogę. Oczywiście nie mam nikogo za jakieś gorsze osoby, więc proszę się nie gniewać. Po prostu przy google'owaniu trzeba trochę się wysilić i spędzić przy tym sporo godzin, a widzę, że poniektórym wystarczyło wpisać hasło w wyszukiwarce i przejrzeć parę podanych adresów. Szczerze powiedziawszy też nie lubię przeglądać setek stron w poszukiwaniu jednej rzeczy, ale czasami wysiłek się popłaca.
Szukanie piosenki zajęło mi trochę czasu, wyszukiwarka kierowała mnie na różne strony, ale.. znalazłem! Trop zaprowadził mnie na stronę TuneDungeon.com. Jest to wyszukiwarka multimedii, ot co. Jeśli dobrze Wam pójdzie to jestem pewien, że znajdziecie piosenkę pt. "Close to you" (do przesłuchania i ew. pobrania) w obu wykonaniach: Corrine May oraz Karen Mok. - Osobiście wolę jak śpiewa ta druga, chociaż bywa trochę nurząca. ;)
Mógłbym dać do nich bezpośrednie odnośniki, ale złamałbym regulamin na forum.

PS. Wybaczcie, że zrobiłem z posta krótki wykład. Mam za to nadzieję, że okazałem się pomocny? ;)

ocenił(a) film na 10
Shatsun

Szacun dla Ciebie Shatsun! za tak niezwykle kulturalną wypowiedź! myślę że nikt się nie pogniewa za linka do tej stronki:) bardzo sympatycznie się czyta takie posty jak Twój, jak najwięcej takich:) ja jednak pod nazwą "Corrine May - close to you" znalazłem trochę inne wykonanie, więc albo tam jest błąd w nazwaniu pliku albo w filmie nie śpiewa Corrine May... piosenkarka śpiewająca w filmie ma bardziej aksamitny głos i m.in. nie drży jej on w "...appeaeaeaeear..." i generalnie jest w innej tonacji wykonany...
ale stronka tak czy inaczej bardzo fajna i przydatna:)

KonradJS2

jeśli ktoś by chciał to poniżej jest wersja tej piosenki taka jak w filmie ..z tym, ze grana z koncertu
http://odsiebie.com/pokaz/2761542---3157.html

..mam nadzieje, ze kiedyś ta piosenka w wersji Corrine May sie ukaże bo dzisiaj obejrzałem film i piosenka bardzo mi sie wkręciła ;)

ocenił(a) film na 10
almanac123

uuUUuu! ;D a tu jeszcze inaczej zaśpiewane;p

galadriela

Oryginalna piosenka z filmu
http://www.mp3-codes.com/play/306978/Close_To_You-Corrine_May

ocenił(a) film na 10
aj89

jeeeeeeej!!!!!! DZIĘKUJEMY BARDZO ! ! ! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones