PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871659}

Zabójcze złudzenia

Deadly Illusions
4,4 5 462
oceny
4,4 10 1 5462
4,3 3
oceny krytyków
Zabójcze złudzenia
powrót do forum filmu Zabójcze złudzenia

Masakra, po pierwszych 15 minutach, wiesz dokładnie kto jest antagonistą i co się stanie w całej reszcie filmu. Postać Grace jest okropna. Pomijając już jej ubrania seksownej 10-latki z lat 60tych, to gdy tylko pojawia się na ekranie i rozgląda w ten "mroczny" sposób, wiadomo już, że jest postacią negatywną.

Jej pra aktorska jest tak przesadna, że aż boli, nie wiem, czy to reżyserka (twórczyni tak wspaniałych filmów jak "Podążać ku przeznaczeniui" - film o koniarze, "Szansa Emmy" - film o koniarze i "Haven's point" - film o koni... a nie, sory, krótkometrażowy horror o duchu dziewczynki) zagroziła Greer Grammer, że jeśli mrugnie i przestanie się uśmiechać to wyleci z planu zdjęciowego, czy to była decyzja aktorki. Mimo to mam wrażenie, że Anna Elizabeth Jones (reżyserka) nigdy nie widziała osoby chorej psychicznie. Wiem, że jest pewnie wizerunek wykreowany przez Hollywood, ale takie filmy jak "Psychoza", "American Psycho", czy "Siedem" potrafiły stworzyć postać psychopaty, która jest w miarę realna i nie sprawia, że widz chce uderzyć aktorkę przez ekran. Jeśli ktoś spróbuje użyć argumentu "Ale ona nie była psychopatką, to było rozdwojenie jaźni", to proszę sobie zobaczyć "Czarnego Łabędzia" albo "Split", dwa kompletnie różne filmy, różni bohaterowie i zachowania, a jednak to są arcydzieła. (Jeśli ktoś chce zobaczyć jak na prawdę ta choroba wygląda, a nie, że raz się uśmiechasz, a za sekunde krzyczysz, a potem znów się uśmiech za minutę to polecam kanał na youtube "DissociaDID").

Również nie pojmuje więzi stworzonej między Grace, a Mary. Kto normalny w drugim dniu pracy swojej niańki, zabiera ją na zakupy, idzie z nią razem do przebieralni, patrzy jak przymierza staniki i komentuje jej piersi. Nic dziwnego, że dziewczyna, że dziewczyna odebrała to opacznie. (Poza tym jeszcze ten komentarz, że ciężko jej z takimi piersiami. Jezus Maria, to jest normalny rozmiar piersi, dosłownie każda taka ma, a osobiście ja nigsy nie miałam z nimi problemu, to jest tak jakby kobieta powiedziała "Nie rozumiem dlaczego kobiety chcą mieć długie włosy, ja mam krótkie i i tak mam z nimi problem".)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones