PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=854087}
4,6 770
ocen
4,6 10 1 770
Zabójczy kochankowie
powrót do forum filmu Zabójczy kochankowie

Ten film może przeżyć drugi renesans, bo ponoć najnowsze dzieło Rockstar ma czerpać inspiracje z tego filmu.

Damian_Zebrowski

Materiał od willeextrame?
Fajnie, że twórcy wzorują się czymś nowszym i mimo lat nie zostają przy starych nawiazaniach, tak jak było z nowym Kangurkiem Kao który nawiązywał do produkcji z lat 70tych, 80tych czy 2000....

Bilet95

Nie rozumiesz słowa renesans a dobre kino. Klasyka taka jak Bonnie i Clyde, jest genialnym filmem i takim pozostanie. Zabójczy kochankowie - TO GÓWNO dla ludzi z niskim ilorazem inteligencji którzy spędzają 90% czasu na debilnych portalach społecznościowych oraz mają mózg wypchany dzisiejszą nic nie wartą popkulturą influencerów którzy bogacą się na pieniądzach innych. Influencerzy- to najbardziej nieproduktywne jednostki na tej planecie, nawet karaluchy oraz szczury są bardziej potrzebni od nich. Wracając do Rockstar games, inspiracją będzie satyra oraz paszkwil na to co dzisiaj się dzieję na świecie, dlatego ten gówniany film nie przeżyję żadnego renesansu, tylko drugą śmierć jeśli już, bo nie wiem komu zdrowemu na umyśle podoba się ów wspomniany film, chyba tępym 15 latką z tik toka albo młodym kryminalistą z poprawczaka. Cały ten "criminal romans" będzie prawdopodobnie o 50 klas lepiej napisany w GTA 6 niż w tym filmie. Więc Rockstar jak już to pogrzebie ten film do reszty.

Solaris_fw

Co ja mam do tego?
Po za tym, Bonnie i Clyde, to po pierwsze fakt historyczny.
A GTA, od części 4 fabuły są tam pisane słabo z toną zapychaczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones