PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=854087}
4,6 770
ocen
4,6 10 1 770
Zabójczy kochankowie
powrót do forum filmu Zabójczy kochankowie

Główną rolę gra Bella Thorne - była gwiazdka Disneya, która swoim wizerunkiem i grą chce z tym zerwać, a do tego mamy nastoletnią wersję Bonnie i Clyde...
Zapomniałem jeszcze wspomnieć, że mamy stereotypowy wizerunek nastolatki, która jest niegrzeczna i chce być sławna, więc ludzie myślą, że jest puszczalska.
To wszystko sprawia, że to musi być gniot - nieprawdaż? Niby tak, ale ja się z tym nie zgodzę.

"Bonnie i Clyde Teen", znaczy "Infamous" (2020) - już na wstępie oświadczam, że to wszystko co napisałem jest w filmie, to jednak i tak bawiłem się dobrze podczas seansu.

Nastolatka poznaje pięknisia, który trafił do więzienia za morderstwo, a teraz mieszka ze swoim ojcem.
Taki typowy zły chłopak, który imponuje Arielle - tak Arielle, a nie Ariela, w którym się zakochuje, więc uciekają z domu bez pieniędzy i okradają stacje, a to wszystko filmują i wrzucają na instagrama.

Jeśli przymkniecie oko na ten stereotypową wersję nastolatków i lubicie ten nastoletni nurt, to naprawdę możecie się wciągnąć - o ile nie szukacie w tym wszystkim realizmu.
Ja się naprawdę dobrze bawiłem podczas seansu, więc mogę polecić ten film, bo jest to jeden z lepszych nastoletnich tytułów.

Pozdrawia Filmowy Janusz

PCS

arcydziełem to niestety nie jest i brak zwartej akcji i polotu:D

ocenił(a) film na 7
Weronka90

No i właśnie brak akcji mnie zachwycił, a do tego Bella okazała się nie taką złą aktorką, więc dlatego moja ocena jest wysoka :D

ocenił(a) film na 5
PCS

Gość trafił do więzienia za kradzież i rozbój z bronią a nie za morderstwo...

PCS

Bella Thorne już dawno zerwała akurat z wizerunkiem gwiazdki Disneya, teraz (m.in. przez aferę z Only Fans) bliżej jej do bohaterki, którą gra w filmie niż do słodkiej dziewczynki. Dosłownie, bo w realnym życiu również zrobiła szereg dyskusyjnych moralnie rzeczy dla sławy i pieniędzy.

PCS

naucz sie pisać po polsku, zęby bolą jak się czyta twoją "recenzję"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones