PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845656}

Zabójczy koktajl

Gunpowder Milkshake
5,6 6 124
oceny
5,6 10 1 6124
5,5 17
ocen krytyków
Zabójczy koktajl
powrót do forum filmu Zabójczy koktajl

Absolutnie nie zgadzam się z tak niskimi ocenami dla tego filmu - ktoś tu chyba nie wyczuł konwencji.Kawałek dobrej zabawy - lubię takie mocno przerysowane kino.Jak dla mnie ten filmik to takie połączenie "Harley Ouinn" z "Johnem Wickiem" plus "Sin City" - jeżeli przymkniemy lekko oko i zaakceptujemy tą konwencję i nie będziemy oczekiwać sensacyjki na serio to czeka nas kawałek dobrej zabawy.Jest tu niezły humor,jest świetna w tej roli Karen Gillian oraz jest cała galeria typków z pod ciemnej gwiazdy.Kilka scen jest świetnych jak ta u lekarza,końcowa rozmowa z Jimem czy super rzeżnia w slow-motion.Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 7
kleju30

bardziej miks wicka z baby driver i tarantino (sceny w szpitalu czy w barze pod koniec) :)

ocenił(a) film na 6
kleju30

Zgadzam się.

Logan87

Zgadzam się, konwencja filmu jest z przymrużeniem oka, chyba niektórzy nie kumają

ocenił(a) film na 6
kleju30

Naprawdę przyzwoicie skręcony film. I to od pedoflixa.

ocenił(a) film na 6
kleju30

Film jest co najwyżej średni. Bardzo ładne zdjęcia i mocna inspiracja Tarantino, ale Tarantino to on jednak nie jest.

ocenił(a) film na 2
kleju30

Skąd tak wysoka ocena? Film zly, łopatologiczny, bez emocji, twostów...banał. Kto kręci takie filmy...?

ocenił(a) film na 8
kleju30

Mi się podobał. Fajny rozrywkowy, świetnie skręcony film w stylu Vicka i tym podobnych, dobra rozwałka i super muzyka.... dla fanów zakręconego kina na pewno

ocenił(a) film na 7
kleju30

a może kill bill? Ja tam na aktorów nie patrze chociaż tysiące filmów obejrzałem znam paru ale są na umarciu chyba xd:) Kazdy film to zabawa i na to trzeba patrzec,aktor gówno wart reszta robi "warner bros" czy jest jeszcze inny :))) pozdro

kleju30

Film jest straszny i łopatologiczny do tego, na siłę próbuję być łatwy w odbiorze. Przez co jest strasznie płaski, niczym główna bohaterka, która charyzmy ma tyle co nasi wyjadacze z "Klan-ów" czy innych " M jak Miłośc".

kleju30

Moim zdaniem konwencji nie wyczuli sami twórcy. Schemat jest prosty dużo akcji, trochę śmieszków i ma się nie nudzić. A zabójczy koktajl tak muli pałę, że nawet świetne sceny walk tego nie rekompensują. Gdyby mniej bla bla bla... A tak wyszedł średniak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones