PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845656}

Zabójczy koktajl

Gunpowder Milkshake
5,6 6 133
oceny
5,6 10 1 6133
5,5 18
ocen krytyków
Zabójczy koktajl
powrót do forum filmu Zabójczy koktajl

Już dawno nie widziałem tak źle obsadzonej głównej roli. Karen Gilian nie jest wybitną aktorką. Ale żeby przez niemal dwie godziny grać z jedną miną i tylko przechylać głowę jak zdziwiona sroka, to już naprawdę wyczyn. Ona gra dalej Nebulę. Tylko że tam była poboczną postacią mającą swoje pięć minut. A teraz robi to przez cały film. Kawia mojego syna ma więcej charyzmy niż Gilian. Okropny film ze zmarnowanym garniturewm drugoplanowych postaci, przestylizowany do granic karykatury, i ciągnący się niemiłosiernie. Slowmo w tym filmie jest takie że Z Snyder by się nie powstydził. Omijać szerokim łukiem.

ocenił(a) film na 6
lornemalwo

Snyder to by nawet tak nie potrafil, wiec go sobie daruj. Tutaj przynajmniej pare dobrych walk bylo. Nie uwierze, ze za bardziej nudny uwazasz ten film niz to jego dziwadlo z Zombiakami. Sorry, ale nawet w tym prostym filmie bylo wiecej gatunkowego sensu niz u niego. I za duzo mniej pieniedzy.
Tak Gilian jest taka sobie aktorka, ale i tak pewnie lepsza od tej od Ciri, ode mnie i paru innych. Przy czym o dziwo, tutaj pasowalo do jej postaci takie bezuczuciowe, bezemocjonalne prezentowanie sie. Tak jak w Leonie. Oczywiscie nie ta klasa, ale niekoniecznie uwazam tutaj, ze bylo potrzebne, zeby ona grala jakos intensywnie twarza itp, jak robila to Basset. Nie wiem czy zamierzenie, czy takie nieumiejetnosci aktorki jak uwazasz, ale mi pasowalo.

ocenił(a) film na 7
alisspl

W pełni się zgadzam co do roli Gillan - właśnie taka jej postać miała być - jako zimna,bez uczuciowa wyszkolona zabójczyni.Mnie się ona w tej roli bardzo podobała - cały czas grała jakby na wszystko miała totalny zlew - hahahaha - i taka miała być ta postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones