PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845656}

Zabójczy koktajl

Gunpowder Milkshake
5,6 6 133
oceny
5,6 10 1 6133
5,5 18
ocen krytyków
Zabójczy koktajl
powrót do forum filmu Zabójczy koktajl

Twórca tego filmu chciał dać widzom rozrywkę ale przez większość tej produkcji irytuje głupotą scenariusza który niby jest krwawy i brutalny, a wygląda jakby był stworzony dla dzieci. Np. nie wiem po co stworzono z protagonistek niezniszczalne bohaterki które są w stanie sobie poradzić z każdym, choćby nie wiem ilu było przeciwników, wygląda to bardzo niewiarygodnie, niczym Steven Seagal masakrują każdego na swojej drodze, a jeśli ktoś widział filmy z Seagalem to wie jak to bzdurnie wygląda. Ze strony przeciwników mamy syndrom storm trooperów, ogrom strzałów, żaden nie trafia, o przepraszam, jeden trafił właściwie w serce jednej z bohaterek, czekałem kiedy zejdzie ale trzymała się ostro, tak jakby to trafienie w ogóle na niej nie zrobiło wrażenia, myślałem że przemieniła się w zombie albo jest robocopem. Generalnie nie polecam, no chyba że ktoś przy oglądaniu wyłączy myślenie i nie będzie zwracał uwagi na głupotę scenariusza, choreografii walk i wielu innych rzeczy. Gdyby jeszcze główna bohaterka sama dalej walczyła, ale bardziej z ukrycia, bardziej wykorzystując spryt (a nie walić w ciemno na każdego przeciwnika, nieważne jak wielki, nie ważne ilu ma kumpli i tak sobie bez problemu poradzi), ale twórcy postanowili skonfrontować tych złych z organizacją kilku kobiet które wyjątkowo irytowały, po prostu kiepsko dobrano obsadę (łącznie z główną bohaterką która wyglądała jakby odgrywała Nebulę ze Strażników Galaktyki, tylko że to był zupełnie inny film).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones