PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337366}

Zabójczy wirus

Carriers
5,6 10 471
ocen
5,6 10 1 10471
Zabójczy wirus
powrót do forum filmu Zabójczy wirus

Moim zdaniem z filmow zego typu 28 days/weeks later jest najlepszy ... ale pozyjemy zobaczymy =)

Perroquet

oby tylko najlepszych momentow nie pokazali w zwiastunie jak to jest ostatnio w modzie.
wg mnie film bedzie czyms pomiedzy 28 dni a trzecim residentem.
trzymam kciuki za film ale raczej obejze jak wyjdzie na dvd nie bede ryzykowal "zarazenia" w kinie ;)

użytkownik usunięty
Perroquet

oj taaaak! calkowicie sie z Toba zgadzam- 28 days later to moj ulubiony film :D
czekam z niecierpliwoscia na 'carriers' (chociaz sam tytul wszystko zradza)...

Perroquet

Witam! Właśnie wróciłem z seansu (wersja niemiecka, w RFN już leci) i niestety się zawiodłem na tym filmie. Też myślałem, że będzie to coś jak "28 Days..." albo "Resident Evil", jednak ten film się strasznie od tamtych różni, a mianowicie nieobecnością akcji... Sądzę, że i Wy - miłośnicy w/w filmów - nie dołączycie "Carriers" do grona Waszych ulubionych. A szkoda, bo zwiastun wiele zapowiadał :(

użytkownik usunięty
Edek_z_Baranowa

kurcze... zazdroszcze Ci tak czy siak. :P ja w tych postapokaliptycznych filmach lubie motywy wedrowki, wiec na brak akcji nie bede narzekal :D
ciezko jest znalezc ten film. premiera polska nawet nie zostala zapowiedziana, wiec szukalem gdzie indziej, ale tez nic... zazwyczaj to falszywe linki :/

Hmm... Szczerze mówiąc, nie miałbym nic przeciwko temu, gdybyśmy się wczoraj zamienili na bilety ;) No ale trudno. Film nie jest jakimś jednogwiazdkowym dnem, ale po prostu mnie nie zaintrygował, nie rozkręcił się. Jeśli Tobie przypadają do gustu wędrówki po wyludniałych obszarach, to naprawdę będziesz miał co oglądać :) Co do polskich premier niestety nie mogę nic powiedzieć - ale wyobrażam sobie, że film może być dostępny na rosyjskiej stronie www.vidachok.com (tam znajdują się prawie wszystkie filmy - ale z rosyjskim dubbingiem). Pozdrawiam!

Edek_z_Baranowa

http://www.kino.pecetowiec.pl/video/4529/Carriers-2009-Napisy-PL po polsku w dobrej kopii

Film można obejrzeć online tu:
http://www.letmewatchthis.com/watch-18367-Carriers

użytkownik usunięty
Perroquet

Zdecydowanie "28 dni później" o wiele lepszy od "Carriers". Ja nawet powiedziałbym że lepszy od "Carriers" jest zarównoe "28 tygodni później", jak i "I Am Legend", chociaż im obu z kolei daleko do "28 dni później"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones