PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337366}

Zabójczy wirus

Carriers
5,6 10 461
ocen
5,6 10 1 10461
Zabójczy wirus
powrót do forum filmu Zabójczy wirus

Płytki, popkornowy amerykański horror "on the road" klasy B. Choć nie wiem czy w ogóle zasłużył na miano horroru. Można odnieść wrażenie, że ogląda się odcinek jakiegoś serialu, którego pierwsze 100 odcinków się przegapiło. Nie ma żadnego rozsądnego początku, który tłumaczyłby widzowi sytuację, w jakiej znaleźli się bohaterowie. Z zakończenia również nic nie wynika, bo chociaż części bohaterów udało się osiągnąć cel, to i tak trudno to uznać za happy end. Napisałbym w szczegółach co mnie w tym filmie irytowało, ale zabrakłoby mi znaków i nie chcę zdradzać fabuły. W trakcie filmu poruszone zostaje kilka wątków, które nie mają rozwiązania (ale reżyser zadowolony, że czymś zapełnił taśmę). Ogólnie wydarzenia w filmie przeczą wszelkiej logice i zdrowemu rozsądkowi. Wykreowane sceny strachu są zrobione na siłę, bardzo przewidywalne (ani razu się nie przestraszyłem). Daję 4/10.

użytkownik usunięty
Zuschauer

Prosta, nieskomplikowana historia - mamy wirus, mamy grupkę przyjaciół i co chwila któryś się zaraża i z wielką dramaturgią trzeba go zostawić. Nic więcej. Płytkie, nieciekawe filmidło.

ocenił(a) film na 9

A teraz wyobraź sobie, że to się dzieje naprawdę. Sam jesteś Brianem lub Dannym i musisz wybrać, ocalić życie czy sumienie. Horror nie dlatego, że straszy duchami czy odcinaniem różnych części ciała, ale dlatego że coś podobnego może się zdarzyć w prawdziwym świecie.

Keene

...

ocenił(a) film na 7
Keene

toś prawie wykrakał, witamy w 2022 roku :)

ocenił(a) film na 9
Noigel

Ups. Sorki, nie chciałam. :p

ocenił(a) film na 7
Zuschauer

widac ze filmow nie potraficie ogladac, gdy oglada sie film to trzeba sie wczuc w niego tak jak to ty bys byl glownym bohaterem albo czescia tego swiata.

I ty zdajesz sobie z tego sprawe ze nie kazdy film ma miec happy end?

Jedyne co mnie rozwalalo to ze zakladali maski tylko jak sie zblizali bardzo blisko drugiej osoby

ocenił(a) film na 6
bobek388

Tak .... Wczułem się... I co chwilę pojawiała się myśl... "Co za debile bezmyślne"... Niby dobrzeby się oglądało, gdyby nie intensywność głupizn...

ocenił(a) film na 2
kalichlorek

Dokładnie, niektóre zachowania tych ludzi były takie głupie... np. prowadzenie samochodu przez jednego z bohaterów, cała jego gburowatość, nierozsądek dziewczyny przy kontakcie z dziewczynką. Byłabym to wszystko w stanie znieść, gdyby nie słabe inne elementy filmu, a ja wymagającym widzem raczej nie jestem.

ocenił(a) film na 3
bobek388

Filmy potrafić oglądać patrzeć na ekran oczami. Wtedy nastepuję oglądanie.

ocenił(a) film na 5
Zuschauer

To film drogi, który w zasadzie jest kopią prawie 1-1 innego filmu o wojnie w Wietnamie.

Tam też są decyzje kto pojedzie zginąć, a kto zostanie.

Gdyby to nie była tak wierna kopia to może ten film miałby coś w sobie ale w tej chwili jest żałosny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones