PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337366}

Zabójczy wirus

Carriers
5,6 10 468
ocen
5,6 10 1 10468
Zabójczy wirus
powrót do forum filmu Zabójczy wirus

Gniot

ocenił(a) film na 1

Gdzie te zombi ? film nudny i nic się w nim nie działo

ocenił(a) film na 6
JasonV

Przecież to jest dramat, czyli gatunek, który skupia się na emocjach, a nie akcji....
Po za tym w filmie nawet nie ma mowy o zombie bo wirus nie zamienia ludzi w chodzące trupy, tylko powoli zabija zainfekowane ofiary.

Patrząc na twoje oceny to domyślam się, że jesteś trollem, ale co mi tam.

ocenił(a) film na 1
DeGreZet

Masz coś do moich oceń ? oceniam to co chcę każdy ma swój gust a ty idź i oglądaj gwiezdne wojny

ocenił(a) film na 6
JasonV

Patrząc na twoje oceny to domyślam się, że jesteś trollem, ale co mi tam.

ocenił(a) film na 1
DeGreZet

A ja po twoim avatarze że jesteś upośledzony ale co mi tam

ocenił(a) film na 6
JasonV

Głupia mina zrobiona dla jaj vs tatuaż na pół ciała na całe życie? m hmmm? Faktycznie, to ja jestem upośledzony.

ocenił(a) film na 1
DeGreZet

Bez głupiej miny i tak wyglądadz jak upośledzony dlatego pozwòl że nie będe brał twoich wypowiedzi na poważnie a jeśli chodzi o tatuaż to niestety to nie moja fota.Tak na koniec to dodam tylko że należysz do grupy co nie wiedzą co to znaczy własny gust bo tylko taki batan jak ty będzie sie czepiał o to jakie mam oceny filmów i że pewnie troll.Zapamietaj baranie że każdy ma swój gust.Jeden jara się piratami z karaibòw a inny gwiezdnymi wojnami.Jeden powie że pierwszy omen to syf a ja że jest bardzo dobry a tobie gòwno do tego.

ocenił(a) film na 6
JasonV

Patrząc na twoje oceny to domyślam się, że jesteś trollem, ale co mi tam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones