PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337366}

Zabójczy wirus

Carriers
5,6 10 471
ocen
5,6 10 1 10471
Zabójczy wirus
powrót do forum filmu Zabójczy wirus

... jakoś tak inaczej zrobiony. Bez biegających zombiaków, jest klimat, są ludzkie dramaty, da się wczuć... Dobry film, naprawdę

użytkownik usunięty
marcin_sadek

popieram film godny polecenia, wiecej dramatu niz grozy i to wlaśnie mi sie spodobało. Polecam 8/10

użytkownik usunięty

Jeden ze słabszych filmów o tej tematyce. Lepszy był "I am Legend", a już na pewno "28 dni później"

ocenił(a) film na 7

Owszem, "28 dni później" jest wyjątkowy jeśli idzie o filmy w tym klimacie. Ale nie zmienia to faktu, że "Carriers" jestem absolutnie pozytywnie zaskoczony. Bo trzeba przyznać, że autorzy świetnie radzą sobie z utrzymaniem klimatu grozy, ale przez pryzmat tajemnicy, mistycyzmu (a tego ja bynajmniej oczekuję od dobrego horroru). Do końca nie wiemy, czym dokładnie był ów wirus, nie wiemy skąd się wziął, ani co czego doprowadzał zainfekowanych. Akcent zostaje za to przeniesiony na jednostkę i sposób jej funkcjonowania w odmiennych od codziennych, barbarzyńskich realiach. I oczywiście daleko produkcji do klasyków gatunku, gdzie aspekt psychologizmu i kondycji ludzkiej rzeczywiście wysuwa się na plan pierwszy, ale sama próba pójścia "pod prąd" w stosunku do całej masy horrorów dziś się pojawiających jest warta odnotowania i docenienia. 7/10

ocenił(a) film na 8
FisherN

Całkowicie popieram przedmówcę.
Powinno być więcej tak inteligentych komentarzy i przede wszystkim komentujących, a nie same "dno, żenada i gówno", które są tutaj na porządku dziennym, razem z ubliżanim wszystkim, którzy ośmielają się mieć INNE zdanie...

ocenił(a) film na 8
marcin_sadek

Zgadzam sie, to zupełnie ciekawy film i niebanalny. Może rewelacji nie ma jako film, ale jako horror/dramat zapada w pamięć.

ocenił(a) film na 8
marcin_sadek

Interesująco nakręcony obraz z klimatem nieuchwytnego zagrożenia. Niby młodośc, niby brak ograniczeń ale z filmu tego wyziera paniczny strach przed niepoznanym zagrożeniem. Dobra gra aktorska i pogłębiony rys psychologiczny postaci. Jeden z ciekawszych filmów o tej tematyce jaki oglądałem. Daje 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones