PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337366}

Zabójczy wirus

Carriers
5,6 10 471
ocen
5,6 10 1 10471
Zabójczy wirus
powrót do forum filmu Zabójczy wirus

masakra

ocenił(a) film na 4

76 minut ktorych nigdy nie odzyskam 4 to max co moglem dac tragedia

ocenił(a) film na 5
zipi6

Dałam 5/10 bo film może i dobry, ale jak ktoś nastawił się na horror, to myślę, że 5 to max ocena jaką można tu wystawić. Film raczej powinien widnieć jako Dramat i ewentualnie Thriller. Bardzo przewidywalny. Dużo dylematów moralnych. Bohaterowie nie walczą z żadnymi zarażonymi ludźmi. Nacisk położono na to, do czego człowiek jest zdolny w sytuacji zagrożenia życia. Nie ma w nim nic strasznego.

ocenił(a) film na 3
zipi6

sądząc po twoich ocenach filmów (Eden Lake[1/10]; Cradle 2 the Grave[9/10]) i twojej ocenie TEGO filmu, myślę że będzie całkiem dobry. Ale o gustach sie nie rozmawia, szczególnie kiedy gustu brak

paveu87

Oj tak, tak... Mi też najczęściej filmy ocenianie bez jakiegoś "uczucia" inych ogląda się najlepiej ;)

Music_In_Me

Jak dla mnie to to byl trzeci resident polaczony z 22dni pozniej z nacisikiem na moralne rozterki bohaterow. slaby i przewidywalny

ocenił(a) film na 6
Pawel_k

Chyba 28 dni później. No i gdzie tu resident? Tutaj choroba zabija a nie zmienia w żądnych krwi zarażonych. Zupełnie inny typ klimatu i jakiekolwiek porównania są nie na miejscu. Ten film można porównać do książki Bastion Kinga. Chociaż film na tym bardzo słabo wychodzi.
Mimo to, jest niezły, ma klimat co jest najważniejsze dla mnie. Ma też pełno niedorzeczności i gdy się na nie patrzy to niestety dużo traci.

ocenił(a) film na 9
Krenciolek

A mi mimo tych wszystkich "przeciw" film bardzo się podobał...
Był klimatyczny...
Wyjątkowo smutny...
Przerażający bardziej od Resident Evil(kwestia końca ludzkości, tu była prawdziwym dramatem, bez żądnych krwi mutantów...Niewinnych ludzi, którzy wiedzieli ,że za chwilę czeka ich śmierć...Nie za miesiąc, nie za rok, lecz za kilka dni ! i nic nie mogą zrobić. Czemu ten film jest nazwany horrorem...nie wiem. Dla mnie był dramatem, z przerażającymi momentami...-2-3'ema ...

oceniam wysoko.
Polecam każdemu...

ocenił(a) film na 2
Krenciolek

Jak dla mnie solidne 2/10

Film jest wielkim nieporozumieniem, 80 minut nudzenia i udawania, że film ma drugie dno. Rzeczywiście, można go trochę porównać do Bastionu Kinga, ale ten gniot jest o 3 klasy niżej.

Nie chce mi się rozpisywać za dużo, więc tylko zdecydowanie odradzam.
Aktorstwo mizerne, dialogi niedobre, scenariusz do bani.

ocenił(a) film na 7
paveu87

Ten wpis to jedno wielkie nieporozumienie
Zupełnie przyzwoite, klimatyczne kino
Polecam

zipi6

Mnie tam się spodobał , a za co ?
Za klimat , oddanie świata w filmie przesiąkniętym śmiercionośnym wirusem
który czyha w zasadzie wszędzie a sposobu na ratunek w zasadzie nie ma...
nic tylko oczekiwanie na śmierć.
Co do spojlerów fakt dużo , ale np że miał problem z zabiciem psa a potem
zabił brata może pokazywać rozwój mentalny bohatera i mimowolną chęć
przeżycia , z drugiej jednak strony błędów masa.
Horrorem również podobnie jak chyba każdy filmu nie nazwę.
Ocenę dałem wysoką 8/10 , ale to tylko ze względu na odmienność czyli brak
krwiożerczych zombi itd a za to całkiem ciekawy i nietypowy klimacik.
Filmy oceniam jak oceniam coś mi się podoba w nich lub nie .
Pozdrawiam ;)
- tylko dla ludzi którzy lubią takie klimaty

Pyrcin

@Pyrcin Ale ten film mi bardziej pasuje do seri "okruchy z życia" na TVP1 DnO

ocenił(a) film na 3
zipi6

zgadzam sie z zalozycielem watku ! tani filmik na szybkosci sklecony pod
katem sytuacji grypowej panujacej na globie !!! uzyje mocniejszego
okreslenie HUJNIA !!!! hehe

ocenił(a) film na 7
zipi6

niestety film pomimo dobrego scenariusza traci jak tu zauważono na dośc lichej i niechlujnej grze "młodzików". Ale rzeczywiście bardzo nieźle pokazali różne sposoby "radzenia" sobie z tym dramatem.
Nie jest to hit,ale da się oglądać. - 7/10.

ocenił(a) film na 7
llnk

Jak dla mnie film calkiem dobry. Gra aktorka troche mi przeszkadzala ale poza tym swietnie ukazane wszystko, cala wizja konca swiata itp. Film ukazuje co czlowiek jest w stanie zrobic zeby przetrwac. Scena w ktorej ten koles wyrzuca swoja laske byla naprawde dobra, albo jak ojciec z dzieckiem musial isc do toalety. Ogolnie bylo kilka naprawde dobrych scen i mozna powiedziec ze film wyszedl naprawde dobry, pomimo skromnego budzetu brakow efektow itp. Watpie zeby ktokolwiek myslal ze film ten stanie sie wielkim hitem :)

Jedynie na koncu nie podobaly mi sie te retrospekcje itp. ale to kwestia gustu.

Mimo wszystko 7/10 co dla mnie jest naprawde calkiem wysoko.

użytkownik usunięty
AKUMA

Zipi, a może rozwiniesz jakoś swoją wypowiedź ?
------





'Dałam 5/10 bo film może i dobry, ale jak ktoś nastawił się na horror, to myślę, że 5 to max'

Czy dzisiaj horror = sieczka?
Widzę, że tak, bo jak jej nie ma, to filmu nie można nazwać horrorem. ;/

użytkownik usunięty
zipi6

Dziwne, że wystawiasz aż 4 skoro uważasz, że film jest tragiczny. Ode mnie dostaje 5, oglądało się ok, na wieczór do piwka się nadaje.

ocenił(a) film na 4

do piwka? Babysitter Wanted

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones