PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849078}
7,1 16 881
ocen
7,1 10 1 16881
7,2 6
ocen krytyków
Zabawa w chowanego
powrót do forum filmu Zabawa w chowanego

Ale leci dyszka za to, że ujawniono jak pisowski rząd i Ziobro regulują wyroki dla duchownych, który dopuścili się pedofilii. Czyli robią całkowicie co innego, niż w publicznych oświadczeniach i zapewnieniach.

ocenił(a) film na 1
sebazmc

Muahahahahahahhahahaha, Ziobro reguluje wyroki dla duchownych XDDDDDDDDDDDD W którym miejscu tej tandety??? :D

ocenił(a) film na 8
taxipompey

W tym, w którym nakazuje Prokuraturze udostępniać materiały klechom. Klecha się przygotuje i pyk - wyrok niższy.

ocenił(a) film na 8
SebaD1986

Nie tłumacz, to bez celowe. 30% polaków wierzy w to co mówią w tvpis, choćby im srali na głowę.

sebazmc

I wygląda tak tanio, na co poszło to 600tys? Tez uważam że I część lepsza.

Mikuu

raczej chodzi tutaj o przekaz w ty filmie i informacje a nie doświadczenie estetyczne no common

ocenił(a) film na 9
Mikuu

Człowieku,to nie jest film pt.Szybcy i wściekli w którym liczą się efekty specjalne,oraz piękne widowisko.Tu chodzi o sam przekaz fabularny.Zastanów się co piszesz na drugi raz.

ocenił(a) film na 1
sebazmc

PiS! PiS! Wszędzie PiS! Jeszcze nie wpadliście na to, że nie wygracie w ten sposób ŻADNYCH wyborów? Nie zapłacą ci za takiego komcia...

ocenił(a) film na 8
muran

Wyborów? A to nie chodzi o to, żeby pedofile odpowiedzieli za molestowanie dzieci? Masz czyste sumienie biorąc pieniądze od pisowców za takie komentarze?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
muran

no ale nie odpowiedziałeś, masz czyste sumienie biorąc pieniądze od pisowców za takie komentarze?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
muran

do was czyli do kogo?

ocenił(a) film na 1
pingwin_z_Madagaskaru

Całej reszty.

ocenił(a) film na 8
muran

czyli wystrzelałbyś wszystkich

ocenił(a) film na 1
pingwin_z_Madagaskaru

Taaak. Wiele problemów by się w ten sposób rozwiązało...

ocenił(a) film na 8
muran

powiedziałbym, że wszystkie a zwłaszcza przeludnienie

muran

Wirus zabije pisiorow i moherowe berety to masz problem z głowy:-)

ocenił(a) film na 1
Weronka90

Dobra. Idź już na zmywak. Tam twoja elokwencja się sprawdzi idealnie.

muran

W odróżnieniu od Ciebie jestem jak milion $ i kobietą wzzechstronną,niezalezną i inteligentną a nie to co Ty Baranie:D

ocenił(a) film na 1
Weronka90

Fantastycznie ci wychodzi ukrywanie tej inteligencji :)

muran

Ja nic nie mam do ukrycia bo w odróżnieniu od Ciebie będę studiować w UK a nie mieć skonczoną ledwo zawodówke jak Ty jełopie i moherowy berecie:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
muran

PiS przegra wybory z precedensem

sebazmc

Ten PIS który jako pierwszy w historii (czego nie udało się zrobić nawet antykościelnym komunistom) pozamykał Kościoły? O tym pisie piszesz?

Nie rozśmieszaj mnie.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
H33L

Szumowski to jednak jest masonem czy nie? xD

RAC_79

A ile robi nielegalnych interesow i zbiera grube mln

ocenił(a) film na 7
Weronka90

To charakteryzuje masonów?

RAC_79

A jak nie to to co?

ocenił(a) film na 7
Weronka90

No pytam sie ciebie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
H33L

Ale zamknął raz na zawsze? Czy na czas epidemii, kiedy to zamknięte było prawie wszystko co nie musiało być otwarte, a w szczególności każde miejsce które zbierało losowych ludzi którzy tam nie pracowali? Co to w ogóle za argument jest? Bo na pewno nie merytoryczny. Pokazujesz tylko, że nie zależy ci na prawdzie tylko na fanatycznym bronieniu rządu w tym miejscu, nie wiem tylko jaki masz w tym cel. Szkoda tylko, że prawda musi ucierpieć bylebyś ty mógł zachować spójność wewnętrzną swoich poglądów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
sp4wn_sp4wnersiak

P0 przekazało 50% do ZUS, zajebało to PiS 15% z pozostałych 50%.

ocenił(a) film na 10
sebazmc

Też właśnie za to dałem dychę. Pomimo, że siła rażenia mniejsza, o wiele mniej materiału i tylko jedna niestety konfrontacja, to jednak nadal jest to rzetelnie i profesjonalnie zrealizowany dokument. Bardzo potrzebny. Czekam na 3. część.

witek2000

Racja i powinni się w końcu wziąć za czarnych batmanów i pozamykać wszystkie koscioły albo spalić bo nikt nie słucha ani nie wierzy w pedofilów

sebazmc

A widziałeś film "Nic się nie stało" opowiadający o pedofilii wśród celebrytów w Sztuce Zatoki?

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Ten kłamliwy film z okrągłym zerem dowodów i wyłącznie insynuacjami? Ten film który miał zakrzyczeć film siekielskich i był przekładany tylko po to żeby być grany wtedy kiedy ich film? Poczytaj na necie jak były zbierane materiały do tego filmu. Pedofilia istnieje wszędzie, ale nigdzie nie jest instytucjonalnie chroniona jak w kościele, które jest państwem w państwie i którego wymiar sprawiedliwości nie dosięga. Pis znalazł wam temat zastępczy żeby o kościele było ciszej, standardowa zasłona dymna byleby nie zabrać się za kościół na poważnie. Za rok jak będzie film o JP2 też znajdą jakiś temat zastępczy, zobaczysz. Może o pedofilach murarzach albo nauczycielach?

luk11c4

Niestety Kościół to jedna wielka mafia i powinno się w trybie natchmiastowym oddzielić Kościół od Polski,opodatkować tace,zabronić religii w szkołach i zakaz dawania grubych mld na moherowego bereta w Toruniu a teraz poumiera trochę tych slepo zapatrzonych w księży jak w obrazek to jest spora szansa ze prezydentem nie zostanie pisior bo tylko okradaja Polske i zadluzaja ja na 50 mln zl jak sluzbe zdrowia a najlepiej jakby wirus dopadl wszystkich ksiezy i troche bylby spokoj jakby bylo o wiele mniej pedofilow:-))Bo Bóg to wymysł mediów i nie rozumiem jak można być fanatyczką religijną i być wpatrzonym w księży jak w obraz:(((

ocenił(a) film na 7
Weronka90

Taaa ze skrajności w skrajność Kościół i państwo to powinny być odrębne instytucje, fakt. Ale nie pakujmy wszystkich do jednego wora. Przecież nie każdy ksiądz to pedofil. A jeśli jakiś ksiądz jest pedofilem to powinni mu odebrać wszystkie świecenia i wsadzić go do więzienia.


Religia powinna być dobrowolna, a nie zakazana lub nakazana.

natalia20001408

No niby tak ale czego nauczają księża w szkłach to głupota i każą nam być świętymi a sami gwalca dzieci i kobiety oraz kradna na prawo i lewo jak rydzol

ocenił(a) film na 7
Weronka90

Dlatego mówię - religia powinna być dobrowolna a nie że TRZEBA się jej uczyć.

natalia20001408

Nikt inteligetny nie słucha zakłamanych batamnów i złodziei w czarnych sukienkach ale każdy żyje po swojemu a Bóg to i tak wymysł mediów a każą ludziom w coś wierzyć by był z tego niezły hajs i jakby bog istniał to nie byłoby tyle zła,przemocy,wirusa i nienawiści

ocenił(a) film na 7
Weronka90

To, że wierzę w Boga nie urąga mojej inteligencji :) każdy ma prawo wierzyć w to co chce

ocenił(a) film na 9
sebazmc

Zgadza się,może i nie jest tak rewelacyjny jak pierwsza część,ale i tak trzyma wysoki poziom.Pokazuje że w tym PiSowskim kraju wystarczy nosić koloratkę,żeby być bezkarnym.

jazdowicz2666

A za PO i SLD to niby było tak dobrze w tym temacie? To problem przemilczany od wielu lat.

Znowu komentarz w stylu... "jak to za PiS-u jest źle a wcześniej to mięliśmy raj". Aż się nie chcę tego komentować.... :-(

sebazmc

Skoro nie jest tak dobry ja k1-sza część a dałeś mu ocenę 10 to co dałeś 1-szej części ...11-kę, 12-kę.?!?!? Mam już dość oceny filmów (zwłaszcza dokumentalnych) tylko na podstawie tego jak bardzo dowaliły środowisku, którego nie lubimy.

Ja np. jestem Chrześcijaninem. Obejrzałem wiele filmów dot. religii, Kościoła i historii biblijnych. Pomimo, iż historię na podst. których je nakręcono są piękne to oceniam film jako film, czasem bardzo krytycznie. Nigdy w życiu nie dałbym 10-ki (nawet 9-ki) filmowi tylko dlatego, że opowiada o Bogu, Jezusie lub innym świętym.

sebazmc

Nic dziwnego. Jeszcze żadna mafia nie mówiła otwarcie o tym, co robi naprawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones