PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827264}

Zabawa w pochowanego

Ready or Not
6,6 43 019
ocen
6,6 10 1 43019
6,2 23
oceny krytyków
Zabawa w pochowanego
powrót do forum filmu Zabawa w pochowanego

Ślub.

ocenił(a) film na 8

Powinna wyjść za Daniela, nie za Alexa. Jak dla mnie był jedyny był normalny, bo chciał to zakończyć. Reszta ( razem z Panem Młodym ) posrana po całości. Daje 8/10 bo główna bohaterka rozwalała krzykiem i wściekłością :D

ocenił(a) film na 7
Venetia

To po co się żenili skoro groziła im smierc...

Sol1987

For money

ocenił(a) film na 8
Sol1987

Opętał ich diabeł, pana młodego i jego rodzinę

ocenił(a) film na 8
Sol1987

On przecież powiedział, ze dlatego, iż chciała, w innym przypadku mogła by od niego odejść, miał nadzieję, że wylosuje inną grę...

ocenił(a) film na 3
MikkaS

Jakby wylosowała inną grę to by nie było tego filmu , choć w sumie może to i lepiej...

ocenił(a) film na 7
Venetia

Daniel był już żonaty.

ocenił(a) film na 3
truvneeck

Mógł przecież zabić swoją żonę i uciec z panną młodą.

ocenił(a) film na 3
Venetia

Ocena filmu na 8/10 bo bohaterka dużo krzyczała... Masz tak ze 12 lat, nie?

ocenił(a) film na 8
adamcpdst

Dlaczego taka słaba ocena? Dla mnie to był bardzo dobry pastisz. Dobrze nakręcony, dobra główna rola, humor świetny. Po ocenie na fw nie spodziewałem się czegoś dobrego. Uwielbiam takie zaskoczenia.

ocenił(a) film na 3
Dyzieek

Może przez idiotyczny scenariusz i zachowania bohaterów, w szczególności głównej bohaterki? Rozumiem, że to film i w dodatku horror czy tam pastisz horroru i trudno oczekiwać 100% realizmu, ale jednak jestem wyczulony na obrażanie inteligencji widza.

adamcpdst

Aha, a na brednie w Utopii, Bondach, czy Powrotach do przyszłości to nie jesteś uczulony?
:P

ocenił(a) film na 3
Vitcher

Nie, w przeciwieństwie do porównań z dupy.

adamcpdst

no, szczególnie gdy te porównania potwierdzają twoje braki w kwestii bycia autorytetem...

ocenił(a) film na 3
Vitcher

Ojej, bardzo mnie zabolała opinia jakiegoś anona z małpą w awatarze.

adamcpdst

no widać że zabolała...

ocenił(a) film na 3
Vitcher

Jedyne, co mnie boli to Twoja interpunkcja, a raczej jej brak. :)

adamcpdst

oho, kolejny raz sobie coś wmówiłeś :P

ocenił(a) film na 3
Vitcher

Przecinek przed "że". Tak więc masz jeszcze trochę do nadrobienia zanim będziesz partnerem dla dyskusji dla kogoś powyżej 3 klasy podstawówki.

ocenił(a) film na 6
adamcpdst

Nie lubię hipokryzji, dlatego zauważę, że zrobiłeś aż 4 błędy w jednym zdaniu, wyśmiewając się z czyjejś pisowni. Brawo.

ocenił(a) film na 3
demotywa

Wymienisz te błędy czy zrodziły się one jedynie w Twojej głowie? :)

ocenił(a) film na 6
adamcpdst

Poszerz swoją wiedzę w tym zakresie to błędy same Ci się magicznie pojawią. Ja nie będę Ci robić za nauczyciela szkoły podstawowej, nie mam ochoty.

ocenił(a) film na 3
demotywa

Widać, że nawet do poziomu ucznia podstawówki sporo Ci brakuje, ale luzik, uciekaj w podskokach skąd Cię przywiało, buziaczki. :)

ocenił(a) film na 6
adamcpdst

Dlaczego sądzisz, że mi "do poziomu ucznia podstawówki sporo brakuje"? Jestem zaciekawiona.

ocenił(a) film na 3
demotywa

Przeczytaj raz jeszcze swoje komentarze, a może odpowiedzi same Ci się magicznie pojawią. :)

ocenił(a) film na 6
adamcpdst

Po tym komentarzu nie różnisz się niczym ode mnie. ;)

ocenił(a) film na 3
demotywa

Nie, po prostu pobiłem Cię Twoją własną bronią. Jakie to uczucie? :)

ocenił(a) film na 6
adamcpdst

Brak ochoty wymieniania komuś błędów językowych z podstawówki, z uwagi na jego wcześniejsze pouczanie kogoś innego w tej kwestii, to obrona według Ciebie? Faktycznie, różnimy się bardzo. Mój błąd.

ocenił(a) film na 3
demotywa

Tak, różnimy się. Głównie tym, że mnie nudzisz swoim smęceniem, a dla Ciebie to widocznie sens dnia skoro z uporem maniaka zawracasz mi gitarę. Współczuję, ale po prostu pogódź się z porażką i wracaj na te swoje demotywatory czy skąd tam Cię przywiało. buziaczki

ocenił(a) film na 6
adamcpdst

Masz rację. Sporą mam rozrywkę odpisując takim jak Ty i patrząc jak próbują coś ugrać. Najbardziej śmieszne jest jednak to, że sam mi odpisujesz, chociaż już raz z tupnięciem nóżką próbowałeś zakończyć tę konwersację. Papa :)

ocenił(a) film na 6
demotywa

Lubię takich polaczków jak Wy. Świetnie się bawiłem. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
Pinkman

Otóż to. Nie można wyrazić swojego zdania bez obrażania drugiej osoby. Smutne to.

ocenił(a) film na 8
adamcpdst

Reguła mówiąca, iż racje ma ten kto krzyczy najgłośniej, działa, jednakże tylko wśród debili. Bardzo mi przykro ale zaorałeś się w amoku ego szalejącego w swej próżności.

ocenił(a) film na 9
adamcpdst

Hej szeryfie ortografii. Zwracasz komuś uwagę, a sam po kropce piszesz z małej litery. Żałosny jesteś.

adamcpdst

wyjmij kij z dupy, bo cie ciśnie w mózg.

adamcpdst

"Przecinek przed "że". Tak więc masz jeszcze trochę do nadrobienia zanim będziesz partnerem dla dyskusji dla kogoś powyżej 3 klasy podstawówki."

Jak tak bardzo potrzebujesz, żeby Ci ktoś wskazał te błędy, to masz tu przykłady:

- brak przecinka przed "zanim"
- partner "do dyskusji"/"w dyskusji" nie "dla dyskusji"

Polecam najpierw być mistrzem języka polskiego, zanim się komuś zacznie wytykać błędy, samemu je popełniając, inaczej się ośmieszasz.

ocenił(a) film na 6
Vitcher

zwłaszcza że ocenił Martwicę mózgu na 10 (też uwielbiam, ale tam było o wiele więcej absurdu niż w tym filmie)

arieljarosz

ten typ to sam jest jednym wielkim absurdem... :P

ocenił(a) film na 8
Dyzieek

6,6 to nie jest niska ocena a nawet grubo powyzej przecietnej, gdy ja czegos szukam .. szukam od 5 w gore a i tak czytam komentarze i ogladam trailer, juz nie raz zdarzalo sie tak ze cos mialo ocene, 3 z przecinkiem, 4 z przecinkiem a mi sie podobalo a to co mialo oceny 7 z przecinkiem tak mnie wynudzilo ze po pol godz zaczalem ogladac na podgladzie czekajac na cos co tak zachwycilo innych, polowa tych ocen na fb to i tak oplacone trolle takie co maja hejtowac albo wychwalac, najbardziej to widac w pierwszym tygodniu gdy film wchodzi do kina i w 70% sypia sie jedynki albo 10 majace zniechecic albo zachecic

Venetia

W ogóle zaskakujący koniec. Myślałam, że ten Alex ją uratuje, jeszcze matce próbował do rozumu przemówić, ale możliwe, że myślał, że to ona zabiła Daniela i ją postanowił wydać..

ocenił(a) film na 7
Noctu

Raczej zobaczyl że żonka rozwaliła głowę jego mamuśce i "wybrał" mamusie i rodzinkę xD

ocenił(a) film na 8
Venetia

A to nie było tak, że miała wybierać grę i akurat taką a nie inną trafiła i dlatego musieli ją zabić? Gdyby była inna możliwość nie byłoby chyba aż takiego szoku wśród rodziny gdy wyskoczyło "hide and seek".

Szpilmannn

Dokładnie, gdyby wylosowała jakąkolwiek inną grę nie musieliby jej zabijac

ocenił(a) film na 8
Venetia

Ja uważam że Grace trochę zawaliła jakby powiedziała Alexowi że Daniela zabiła Charity. Końcówka byłaby zupełnie inna.

ocenił(a) film na 8
Robert831231

Też mnie to zaskoczyło ale można było wytłumaczyć to szokiem. W końcu wieczór gier i zabaw okazał się bardzo emocjonujący.

ocenił(a) film na 6
Robert831231

Przecież to nie dlatego on chciał ją zabić, po prostu też był jak jego rodzina. Jego matka przecież przyszła do niego i powiedziała, że nie wierzy, że Grace go zmieniła i tak naprawdę jest jak ta rodzina i on się wtedy popłakał, bo wiedział, że ona ma rację. Na dodatek już na sam koniec tuż przed śmiercią zaczął mówić, że się zmieni itp , to już na maksa pokazuje, że był jak ta familia i w obliczu śmierci chciał się jakoś "ratować" ze strachu przed tym co czeka.

ocenił(a) film na 7
Robert831231

Końcówki nie dało się już zmienić od wylosowania gry. Albo umrze Grace, albo każdy członek rodziny, w tym Alex czy Daniel. Nie ma znaczenia czy Alex byłby do końca filmu po stronie Grace i nawet by ją uratował, w końcu i tak złamałby pakt z diabłem i zostałby "zniszczony". Przy wylosowaniu "zabawy w chowanego" nie ma możliwości, aby przeżyła Grace oraz ktokolwiek z rodu. Pozdro

ocenił(a) film na 7
Dopeman27

Właśnie nie byłabym tego taka pewna, w końcu Alex umarł dobrą chwilę po reszcie i dokładnie w momencie, w którym Grace zdjęła pierścionek, a diabeł wtedy skinął do niej kapeluszem. Moim zdaniem to właśnie była luka w kontrakcie pozwalająca przeżyć komuś z rodziny - gdyby Grace dalej chciała z nim być, to by nie zginął.

Venetia

A co to za różnica, za kogo by wyszła? Przepowiednia okazała się być prawdziwa, więc tak czy siak, skoro wylosowała tę grę, to skończyło by się tak samo. Albo przeżyje tylko ona, albo cała reszta rodziny. Ja nie widzę w ich zachowaniu niczego "posranego" i złego. Uważam, że nie można winić ich za to, że nie chcieli poświęcić całej swojej rodziny, dla jakiejś obcej baby.

ocenił(a) film na 7
Venetia

Film ma swoje wzloty i upadki, na pewno propsuję go za dystans i humor. Ale finalnie oglądać na ekranie Samarę Weaving to jest czysta rozkosz. To jaka ona jest naturalna, a jednocześnie wiarygodna, no i jednocześnie atrakcyjnie kreuje postać, to jest istny szał. Ale bym z nią w roli głównej jakiś fajny, rozrywkowy film obejrzał. Do Tomb Raidera by się nadawała jak nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones