PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827264}

Zabawa w pochowanego

Ready or Not
6,6 43 019
ocen
6,6 10 1 43019
6,2 23
oceny krytyków
Zabawa w pochowanego
powrót do forum filmu Zabawa w pochowanego

Dobry odmóżdżacz!

ocenił(a) film na 8

Czarna komedia gore, osobiście świetnie się bawiłem podczas seansu! WTF w ustach głównej bohaterki i wiązanka na ulicy mistrzowska, masa krwi, głupawych śmierci, gagów i śmiechu.

ocenił(a) film na 6
RoStryR

haha, dokladnie, niezla czarna komedia. Glupawy scenariusz ale mnostwo gagow okraszanych krwia. Z poczatku myslalem ze to horror ale dopiero po jakims czasie sie przestawilem i zaczalem dobrze bawic

RoStryR

ale co w ustach głównej bohaterki? :O i jaka wiązanka (boje się oglądać ,ale ciekawość zżera ;p

RoStryR

Ja bym przyjął jeszcze więcej elementów groteskowo-komediowych, bo to one w sumie "robiły" ten film.
Ale z tego typu kina, obok nowego Chucky'ego i tak jeden z fajniejszych w ostatnim czasie.

ocenił(a) film na 6
RoStryR

no nie oszukujmy się, że jest to film niskich lotów, ale jak się pójdzie ze znajomym i można podrzeć łacha to zawsze na plus

ocenił(a) film na 8
grzegorz_falke

Zgoda - nie jest to film wybitny, ani żadne tam arcydzieło. Ale w swojej kategorii wymiata. Pastisz, groteska, komediowy-horror. Co kto woli. Ważne, że świetnie się oglądało. I choć trudno szukać tu porównań, ale wydaje mi się, że może to być film na miarę nowego RHPS, tych czasów.

ocenił(a) film na 7
RoStryR

Dokładnie ta wiązanka...Taka prawdziwa i wiarygodna w jej ustach, majstersztyk :) Ogólnie bardzo dobrze zagrany film+oryginalny scenariusz wnoszący do kina fajny powiew świeżości

ocenił(a) film na 3
Gladiator1000

Dobrze zagrany przez kogo? Główna bohaterka trochę się powydzierała, zrobili jej dobry make-up, ale to nie jest aktorstwo, plz.

ocenił(a) film na 7
adamcpdst

Przez kogo ? Przez wszystkich. Takie jest moje zdanie, oczywiście szanuję twoje i wszystkich innych

ocenił(a) film na 3
Gladiator1000

No ok, ja mam przeciwne zupełnie wrażenia. Możemy podyskutować, możemy nie, w sumie wszystko mi jedno.

ocenił(a) film na 2
adamcpdst

Autor wątku napisał "dobry odmóżdżacz", co mnie rozwaliło, bo wydaje mi się, a graniczy to niemal z pewnością - że jest odwrotnie, czyli, powiedzmy, dobry wymóżdżacz.

ocenił(a) film na 6
RoStryR

gore to ja bym nazwał również M jak miłość no ale to TYLKO JA.

ocenił(a) film na 7
RoStryR

Spoko film. Też dobrze się bawiłem, a jestem wymagający co do czarnych komedii.

RoStryR

Swietne aktortwo, scenografia, niezle gagi.

ocenił(a) film na 10
RoStryR

fajny film gatunu Sci-Fiction , a jakiś idiota dodał ten film jako czarna komedia xD

ocenił(a) film na 8
RoStryR

jak ktoś się nastawi na coś zrobionego dla jaj to będzie się dobrze bawił. nie dla spinaczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones