PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827264}

Zabawa w pochowanego

Ready or Not
6,6 43 165
ocen
6,6 10 1 43165
6,2 24
oceny krytyków
Zabawa w pochowanego
powrót do forum filmu Zabawa w pochowanego

Końcówka idiotyczna. Film powinien zakończyć się w momencie odsłonięcia zasłon.

ocenił(a) film na 7
Marcin_Kulikowski

Może nie idiotyczna, ale dalo się wyczuć, że zabrakło im pomysłu :) było to absurdalne, niedopasowane .. ale i po raz kolejny zabawne. Dlatego myśle, że mimo wszystko się broni. Tak czy inaczej, w końcu rzeczywiście fajny, ... przyjemny :P film.

ocenił(a) film na 8
paniczBartosz

Ja miałem nadzieję, że dojdzie do samospełniającej się przepowiedni, tzn. próbując zabić bohaterkę, rodzina będzie ginąć po kolei i ojciec (chyba ojciec, ten najstarszy) uzna to jako właśnie potwierdzenie teorii, że póki jej nie zabiją to będą umierać.

ocenił(a) film na 6
Freeman_10

No niestety. Taki motyw był natomiast w "Porąbanych".
Przypadkowe zgony ludzi, którzy na co dzień nie mają kontaktu z bronią byłyby zabawniejsze.

ocenił(a) film na 8
Freeman_10

Też tak pomyślałem po tym jak babka wybuchła ale takie rozwiązanie byłoby nielogiczne.

Marcin_Kulikowski

Film dobry. Gdybym miał wymienić co mi się nie spodobało, to był stół do bilarda i bile ukazane w scenie, w której bohaterka chce zbić szybę i wydostać sie z domu. I co ona robi? Chwyta w tym celu za drewniane krzesło, zamiast za bile do bilarda!

krzysyek

o tym samym pomyślałem ,ale było by to zbyt oczywiste gdyby tak szybko zwiała z domu w końcu to zabawa w chowanego nie w uciekanego. Końcówka wcale nie taka głupia raczej ironiczna, tak się kończy pakt podpisany z diabłem

ocenił(a) film na 7
Marcin_Kulikowski

Miał zostać ucięty, niedopowiedziany..?
SPOILER
Po odsłonięciu zasłon, kiedy nikt nie ginie robi się naprawdę mrocznie - bo jeśli cała historia z diabłem to był bullshit, to główna bohaterka otoczona przez całą rodzinkę jest jedynym świadkiem kilku morderstw i musieliby ją tak czy siak zabić. To jest ważna chwila zawahania, bo przez moment ona znajduje się totalnie w czarnej d..., jak w żadnym innym momencie filmu.

truvneeck

Tak czy inaczej by ją zabili. Pomimo tego, że ten film jest zbieraniną kiczu, pastiszu to całkiem niezły jak na czarną komedię. Niestety scenariusz jest tak zrobiony że glowna bohaterka pomimo takiego uszczerbku na zdrowiu wciąż żyje. Nawet w kulminacyjnej scenie gdy pan młody chce ją zabić tym sztyletem, ta i tak jakimś cudem unika go.

ocenił(a) film na 8
Taio

Wspomniałeś o tym, o pastiszu, o kiczu. O tu chodzi! Dla mnie 8/10 totalne zaskoczenie. Obejrzałem film po tym jak sprawdziłem ocen na Filmwebie. Lubię takie miłe zaskoczenia.

ocenił(a) film na 6
Marcin_Kulikowski

Moim zadaniem końcówka wyszła dobrze.

ocenił(a) film na 10
Marcin_Kulikowski

Właśnie, że świetna była. Zakończenie w momencie odsłonięcia zasłon nie byłoby takie mocne i zaskakujące jak to było w filmie.

ocenił(a) film na 9
Laki_Lou

Właśnie. "Kto Cię tak urządził?..." Przy zasłonach nie miałoby takiego (a właściwie żadnego) efektu

ocenił(a) film na 7
Albo_albo

a ja nie rozumiem Alexa, bronił jej, pomagał, a mimo wszystko wydał na koniec...

ocenił(a) film na 7
mrowka1504

może zrozumiał, że trzeba ją zabić. bronił jej bo nie mógł dopuścić myśli że ją może stracić, ale później, tak jak Helen, zdał sobie sprawę, żeby aby przetrwać to trzeba ją poświęcić.

ocenił(a) film na 7
Mauna_Kea

dzięki :). Film mimo końcówki bomba :)

mrowka1504

Wydaje mi się, że on já wydał, bo sądził, że to ona zabiła Daniela.

ocenił(a) film na 6
Anturium

To też możliwe ale też on zapytał czy z nim po tym wszystkim zostanie a ona nic nie odpowiedziała. Także chyba stwierdził że w takim razie nie ma sensu dalej mordować rodziny w obronie panny młodej skoro może ona i tak się z nim po wszystkim rozwiedzie. Nie będzie miał rodziny i Panny młodej. Też przeżył śmierć brata który był mu najbliższy.

ocenił(a) film na 4
Marcin_Kulikowski

właśnie że końcówka uratowała ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones