PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98046}

Zabawa

Fun
5,9 32
oceny
5,9 10 1 32
Zabawa
powrót do forum filmu Zabawa

Mało znany film, mało znanego polskiego rezysera Rafała Zielińskiego. Jego najlepszy film, przypominający "Urodzonych Morderców", tyle że mniej głośny. O żadnym plagiacie nie może być mowy, obydwa filmy są z tego samego, 1994-tego roku. Historia przyjaźni dwóch młodych dziewczyn, która prowadzi do skrajnie aspołecznych zachowań, co skutkuje sądowym nakazem odizolowania ich od siebie. Film bardzo emocjonalny.

ocenił(a) film na 7
badzi0r

Pamiętam, że widziałam ten film w telewizji lata temu. Pewnie byłam wtedy w wieku bohaterek filmu. Zrobił na mnie przeogromne wrażenie.

badzi0r

Oj tak, też widziałam kiedyś ten film!!! kilkanaście lat temu. Od kilku lat chodził mi po głowie , ale nie mogłam sobie przypomnieć tytułu. I ostatnio przeglądam mój stary pamiętnik, a tu wycinek z gazety o tym filmie, strasznie się ucieszyłam, aczkolwiek nie ma szans, przynajmniej w tej chwili aby go obejrzeć, może w jakiś starych wypożyczalniach? Mega wrażenie , chętnie obejrzałabym go jeszcze raz. Jestem ciekawa jakie wrażenie zrobiłby na mnie teraz, po latach. A wycinek był z roku 1996.

ocenił(a) film na 7
oczkoagi

Ja ściągnęłam z sieci. Nie pamiętam czy na emulcu czy z torrentów, ale mam. Jak chcesz to mogę podesłać, daj PM.

sicksister

Ale super!!! Kurcze, byłoby extra, bo próbuję teraz ale nic nigdzie. ....nie udzielam się na forach itd..i jest mi głupio, ale zapytać muszę..... co to jest PM? Proszę mnie nie besztać ;)

użytkownik usunięty
badzi0r

Swietny film, bardzo realistyczne portrety psychologiczne glownych bohaterek.

badzi0r

"polskiego rezysera Rafała Zielińskiego"

polskiego?

badzi0r

Gdzie obejrzeć go????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones