PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650706}

Zabij dla mnie

Kill for Me
5,5 2 633
oceny
5,5 10 1 2633
Zabij dla mnie
powrót do forum filmu Zabij dla mnie

nie jest tak przewidywalny jakby się na początku wydawało i to jest plus... spełnił moje oczekiwania. polecam. wbrew tak niskim ocenom którymi nie warto się sugerować ale wybór należy do Was

ocenił(a) film na 8
furror81

Dałam 8/10 bardzo dobry thriller . Sama również zdziwiłam sie tak niska oceną.

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Dokładnie. Zajrzałem tutaj i czytam że nie wymagający i dla mało ambitnych. Być może, ale film przykleił mnie do monitora i przedstawił całkiem wiarygodną historię. No ale rzeczywiście niektórym mógł się nie spodobać. Główna bohaterka nie skakała z dachu jak supermen, nie była inteligentna jak James Bond i nie walczyła jak superbohaterka. W tym filmie wszyscy byli normalnie podatni na sugestie, manipulacje i ciosy. Po prostu jak zwykli ludzie. A tatuś cwany gapa i laskę wymanewrował i wyprowadził w pole.

ocenił(a) film na 7
furror81

Niezły filmik choć tak zagmatwany że aż kilka kwestii zostało bez odpowiedzi przez co zastanawiałem się nad oceną ale po przeciętnym początku postanowiłem ocenić wyżej tą produkcje ze względu na bardzo ciekawe zaskakujące zakończenie.Ode mnie 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones