PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650706}

Zabij dla mnie

Kill for Me
5,5 2 632
oceny
5,5 10 1 2632
Zabij dla mnie
powrót do forum filmu Zabij dla mnie

7/10

ocenił(a) film na 7

wg mnie ocena stanowczo zaniżona - ciekawa fabua, raczej niespotkana w innym filmie.

darkdreamss

Zgadzam się z przedmówcą:)

ocenił(a) film na 8
darkdreamss

film superowy jak dla mnie ;) choc pare niedociagniec oczywiscie bylo.
Znacie jakies podobne do tego ??????????
Na poczatku kojarzylo mi sie z filmem "Współlokatorka"(tez swietny) ale jednak pozniej fabula rozkrecla sie w innym kierunku:D
jak cos to piszcie :)

ocenił(a) film na 6
Vanja_8

dla mnie 6/10 tak pół na pół z jednej strony fajny z drugiej taki oo można obejrzeć :)

darkdreamss

już dawno stwierdziłam, że nie ma co się sugerować ocenami na filmwebie. A film bardzo dobry, trzyma w napięciu do ostatniej minuty.

darkdreamss

Moim zdaniem film naprawdę zasługuje na 6,5-7/10. 5,5 to zdecydowanie za nisko. Przecież to dobry thriller i dramat z klimatem. Porusza ciężkie kwestie ale jednocześnietrudno się było domyślić zakończenia (choć podejrzewałam, że zobaczymy Natalie :)) ale nie potrafiłam przewidzieć co i jak, co dziś rzadko się zdarza. Naprawdę dobry film a ocena 5,5 to dla mnie szok. Jeszcze 6,0 byłoby zrozumiałe ale 5,5? Weźmy pod uwagę, że tu grały nieznane aktorki, które świetnie sobie poradziły i temat był bardzo ciekawy. Co mnie interesuje to jak się kończą takie sprawy w USA i na ile lat poszłaby do więzienia główna bohaterka.

ocenił(a) film na 7
darkdreamss

Obejrzałam ten film kilka dni temu i muszę przyznać, że to całkiem przyzwoicie opowiedziana historia. Może nie jest to arcydzieło kinematografii, ale obejrzenie go nie uważam za stratę czasu. Przychylam się to zdania przedmówców, że ocena filmwebu jest faktycznie zaniżona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones