PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808303}

Zabij i żyj

What Keeps You Alive
5,1 1 493
oceny
5,1 10 1 1493
4,7 3
oceny krytyków
Zabij i żyj
powrót do forum filmu Zabij i żyj

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Myślałem, że będzie gniot jak zobaczyłem, że to produkcja Kanadyjska.
Dałem mu jednak szanse i nie żałuje.
Opinie, że zachowanie bohaterek w filmie jest nielogiczne? Nie pierwszy i nie ostatni taki scenariusz.

ocenił(a) film na 7
Przemek3001

Ja też nie żałuje że obejrzałem,ciekawa akcja,ładny krajobraz.A że zachowanie bohaterek było może trochę nie logiczne to w sumie już nawet nie dziwi,w większości tego typu filmach bohaterowie postępują czasem jak wariaci,ale w końcu tu jedna z bohaterek była niezłą wariatką,więc można wybaczyć :D.Nikt zresztą nie powiedział że ten film jest na faktach i wszystko musi się zgadzać.Mi się podobał,trzymał w napięciu a to jest najważniejsze.Zakończenie też ciekawe z tą wodą utlenioną zamiast insuliny ;).Ja oceniam na 7 i polecam

ocenił(a) film na 6
jazdowicz2666

A ja nie rozumiem tej akcji z wodą utlenioną..

były retrospekcje jak krotkowlosa podmienia te leki na wodę utlenioną ale to było wtedy jak krótkowłosa o niczym nie wiedziała, kochaly się w łóżku itd.. Co to ma znaczyć? ze krótkowlosa też chciala zabić swoją partnerkę????

I była jeszcze scena jak krotkowlosa znajduje jakieś łańcuszki w głowie niedźwiedzia tez nie wiem o co chodzi

ocenił(a) film na 9
Mortemignis

No wtedy w tych retrospekcjach chyba nic nie podmieniala. Lancuszki to chyba pozostalosci po dawnych zabitych partnerkach :D

Mortemignis

Nie, ta krotkowlosa nie chciala jej zabic tylko podmieniala te insuline jak juz wiedziala kim jest jej partnerka. Po tym zrzucie ze skaly dostala sie do tego domku nastepnego dnia jakos kiedy tamtej francy nie bylo i wtedy podmienila.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones