PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246138}

Zabij swoich ukochanych

Kill Your Darlings
7,0 333
oceny
7,0 10 1 333
Zabij swoich ukochanych
powrót do forum filmu Zabij swoich ukochanych

Alexander

ocenił(a) film na 6

ten niezręczny moment kiedy oglądasz film by zobaczyć w nim Skarsgårda, a gra on tam
jako transwestyta. ale przyznam, że film nie był taki zły : )

loveisntblind

lol, właśnie się zastanawiałam, czy to obejrzeć dla Alexandra, ale lepiej nie :>>

ocenił(a) film na 6
MelanieJoyce

jeśli tylko dla niego, to to nie ma sensu, haha :D

loveisntblind

ech, nie mogę się na niego napatrzeć, hihi, ale nie przebrnęłam przez Melancholię. nie za bardzo wiem, jaki inny film z nim jest wart obejrzenia :<

ocenił(a) film na 6
MelanieJoyce

ogladalas '13' ?

loveisntblind

nie :O zaraz sprawdzę czym to jest

edit: nie wygląda na jakiś wspaniały :<
dużo tam Alexa? <3

ocenił(a) film na 6
MelanieJoyce

alex nie jest tam w roli głównej, ale ogólnie jeśli chodzi o fabułę filmu, to mi się podabało :D

w tygodniu zamierzam obejrzeć STRAW DOGS, bo tam gra też Alex

loveisntblind

podziel się odczuciami po obejrzeniu :)

ocenił(a) film na 6
MelanieJoyce

zawiodłam się trochę na fabule. oczywiście Alex zagrał wspaniale ( zacieszam się jak nastolatka w tym momencie). ale teraz to chyba ciężko znaleźć jakiś dobry thriller.

loveisntblind

smutne :<
mam nadzieję, że teraz, kiedy jest popularny weźmie udział w jakimś fajnym projekcie innym niż battlefield -,-

MelanieJoyce

ja sie nie mogę w pewnym sensie doczekać The East-gra tam Alexander, jedną z głównych ról, no i jeszcze kilka innych ciekawych aktorów-Ellen Page, Brit Marling, fabuła też się zapowiada interesująco:-)

loveisntblind

Właśnie sprawdzałam ten film, bo miałam go obejrzeć.... ze względu na Alexa. Dla niego przebrnę przez każdy film. : ))

loveisntblind

Ta cudowna nauczka zeby nie ogladać filmów dla ładnych chłopców, tylko dla fabuły...

loveisntblind

Alexa...? Uff, już się bałam o Stellana Skarsgårda (okazuje się, że ojciec).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones