PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246138}

Zabij swoich ukochanych

Kill Your Darlings
7,0 333
oceny
7,0 10 1 333
Zabij swoich ukochanych
powrót do forum filmu Zabij swoich ukochanych

czujecie to?

ocenił(a) film na 10

klimat tego filmu jest niezwykły. Ja pozwoliłem się wciągnąć i nie żałuje, bo ten film potrafi zadziałać na wyobraźnie brdzo mocno. Polecam każdemu kto lubi podróże, przygody, i swoje towarzystwo, bo ten film trzeba obejrzeć samemu...

tomassson

gdzie można ten film obejrzeć?

ocenił(a) film na 10
zosza

Można pobrać z wiadomego źródła, tylko nie ma polskich napisów.

tomassson

a są angielskie? póki co trafiłem tylko na hiszpańskie

ocenił(a) film na 10
copperhead

Nie mam pojęcia, ale skoro w filmie mówią po angielsku to po co angielskie napisy :P pozdro

tomassson

nie wiedzieć czemu założyłem że film będzie po szwedzku :D dzięki :)

ocenił(a) film na 7
tomassson

A no po to mi napisy żebym mógł czytać co mówią, znam polski i angielski ale jestem głuchy.Skoro nie ma polskich, angielskie wystarczą. Użyj mózgu zanim chlapniesz coś głupiego.

ocenił(a) film na 10
Artfulnick

Jedna z Twoich wypowiedzi:
Artfulnick
13 listopada 20:26
ocenił(a) na:9/10
Pan Szydłowski dostałby, że tak powiem rykoszetem.Lecz wracając do tematu, oglądałem ten film dziesiątki już razy głównie w oryginale, czasem z napisami, pierwszy raz przyszło mi oglądnąć z lektorem.Dialogi są do tego stopnia ugrzecznione że tracą kontekst, poza tym niektóre tracą również sens więc są zastępowane słowami które nigdy z ust aktorów nie padły.

Pozdrawiam i bez komentarza

ocenił(a) film na 7
tomassson

Mój podstęp wciąż ukazuje głupotę twojej wypowiedzi, tutaj nic się nie zmienia.

tomassson

Rewelacyjny klimat, naprawdę dobra czarna komedia. Polecam, naprawdę dobrze się ogląda :D

Bosko

czy jakimś cudem ktoś ma angielskie napisy? wiem, że 'film jest po ang więc po co napisy', ale jednak lepiej mi się ogląda z napisami ; ) będę wdzięczna!

aneta2700_2

ja takze poszukuję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones