PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753768}

Zabijam gigantów

I Kill Giants
5,8 6 704
oceny
5,8 10 1 6704
Zabijam gigantów
powrót do forum filmu Zabijam gigantów

Całkiem dobry film. Zaczyna się jak film fantasy . Jednak szybko przekonujemy się że to jest ogromny problem psychologiczny głównej bohaterki.

ChrisKrasz

Spoiler, i to nie ukryty - super... Popsuło mi to film.

ocenił(a) film na 6
alicjajoanna

Przepraszam ... ale gdzie spojler ? Przecież to o czym jest film wiadomo z każdego opisu Znim go zobaczyłem to też wcześniej czytałem opinie z imdb i innych portali filmowych.

ChrisKrasz

Nie, nie wiadomo z każdego opisu. Opis na Netflix, gdzie teraz film jest dostępny, o tym nie wspomina.

ocenił(a) film na 6
alicjajoanna

Dobrze. nie ma tego na Netflix . Proszę przyjąć moje wyrazy ubolewania . Nie było z mojej strony zamiarem popsucie odbioru filmu.

ChrisKrasz

Z jednej strony powinieneś usunąć swój wpis bo spoilerujesz, następnym razem lepiej unikaj albo lepiej chowaj.

Z drugiej strony dzięki ci za oszczędzenie mi czasu, nienawidzę takiej tandetnej fabuły gdy film nagle zamienia się w psychocrap.

ocenił(a) film na 6
Smash83

Pierwszy raz mi się zdarzyło, a piszę dość dużo komentarzy. Będę uważał .

ChrisKrasz

A ja dziękuję za ostrzeżenie :) Myślałam, że to jakieś fajne fantasy, a skoro to tylko smęty o problemach psychologicznych, to nie będę oglądać

i_Xa

Akurat jedno drugiego nie wklucza - Film można też zaliczyć do fantasy.

buterfly

Zrozumiałam, że elementy fantastyczne są tak naprawdę wytworem wyobraźni głównej bohaterki, ew. nie jest to powiedziane wprost, ale można tak interpretować. Czy zrozumiałam źle?
W sumie obejrzałam trailer i też jakoś nie zachęcił mnie do obejrzenia tego filmu, więc raczej sobie daruję...

i_Xa

Tak owszem nie jest to powiedziane wprost, a dzieje się w głowie bohaterki - Oglądałem inny film gdzie było tak samo ''Siedem minut po północy'' i oceniłem go na ósemkę, ale wiadomo każdy ma inny gust akurat połączenie dramatu i fantasy do mnie trafia i chętnie oglądam takie produkcje.

buterfly

W takim razie tym bardziej nie mam ochoty oglądać. Nie znoszę filmów, które niby są fantasy, a później się okazuje, że to wszystko dzieje się w głowie bohatera. Czuję się wtedy oszukana

i_Xa

Mnie osobiście akurat takie filmy, skłaniają do interpretacji i przemyśleń :).

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

Całe szczęście że to napisałeś. Czekałam 40 minut i mnie szlag trafił. Bo już miałam wyłączyć film. Myślałam że to fantasy - jeśliby tak było w rzeczywistości to byłoby to bardzo bardzo bardzo marne fantasy. Na szczęście dramat psychologiczny uratował ten film. Bo inaczej byłaby to bardzo wielka kicha.

Marta____

To jest kicha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones