PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235793}

Zaczarowana

Enchanted
6,4 87 087
ocen
6,4 10 1 87087
6,2 11
ocen krytyków
Zaczarowana
powrót do forum filmu Zaczarowana

Na tę chwilę 10645 głosów. Pewnie ze Shrekiem i innymi animacjami TVN nie ma szans.

ocenił(a) film na 8
Telewidz

Tak, ja oglądam. Lepsze to niż oglądanie jakiegoś Shreka po raz setny i słuchanie tych samych, (nierzadko niesmacznych) dialogów.

ocenił(a) film na 7
paumar1

Też oglądam, ale jakoś mnie nie wciąga. Takie kino to chyba nie dla mnie. ^^

Ve_eR

mnie się spać na tym zachciało, ale oglądem bo lubię Dempseya... a poza tym wkurza mnie śmiech tej księżniczki....

ocenił(a) film na 5
ewelina09179200

Nudne, prawda? Nie wiem skąd taka wysoka średnia.

ocenił(a) film na 7
Telewidz

To samo pomyślałam. :/ Ale Susan Sarandon całkiem fajnie wygląda.

Ve_eR

tak szczególnie, że teraz zamieniła się w smoczka.... ale ładniutkiego

ocenił(a) film na 5
Ve_eR

echhh... mi się nie podobała fabuła ;/ Ona na koniec powinna być z tym księciem a nie nowojorczykiem ;/ Bleeee

Telewidz

Może mało osob to obejrzało, nie wiem może za obsadę.... bo ta nie jest najgorsza...

ocenił(a) film na 7
ewelina09179200

Ano bardzo ładnego smoczka nawet. ;)
Cóż, widziałam wiele gorszych filmów, ale jak już pisałam wcześniej, to nie kino dla mnie. Pozdrawiam i żyjcie długo i szczęśliwie. :p

ocenił(a) film na 8
Ve_eR

Film może nie był jakoś super wciągający, ale ja tam bardzo lubię takie historie :) To chyba zależy od gustu każdego.
Dubbing Gisele też mnie trochę wkurzał. Czy da się gdzieś obejrzeć ten film z napisami?

Ve_eR

Ach dzięki za życzonka na szczęście już napisy końcowe lecą z resztą bardzo kolorowe....

ocenił(a) film na 8
ewelina09179200

Spoko film wreszcie publiczna sie postarała
Kuzwa stary chłop ze mnie 31 lat mam a bajki oglądam:)
Na facebooku tez można dodac do znajomych:)

ocenił(a) film na 5
giovanni50

Ja mam 28 i tez jestem facetem. Lubie od czasu do czasu obejrzeć bajki zwłaszcza takie które były hitami kinowymi, które robi Disney, ale to było zwyczajnie słabe. Mojej 9-letniej siostrzenicy się podobało.

ocenił(a) film na 8
Telewidz

Ja mam 16 i nie przepuszczę żadnej bajce :D Fakt faktem, trochę się nabijają. Ale stwierdziłam, że to moja sprawa.
Pozdrawiam i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. Bo na "Wesołych Świąt" to już chyba trochę za późno :)

Telewidz

bo małe dziewczynki lubią bajki o księżniczkach.... a ja muszę sobie kawę zrobić żeby się wybudzić z sennych marzeń......:D

ocenił(a) film na 8
ewelina09179200

Tylko uważaj by Ci czarownica czegos do tej kawy nie dosypała
Szkoda że Polacy czegos takiego nie kręcą

giovanni50

mogła by dosypać może.... eliksir upiększający, albo żeby z filiżanki wyskoczył jakiś książę z bajki.... ;)

ocenił(a) film na 5
ewelina09179200

Tylko czy to była pora na film dla małych dziewczynek? Film się prawie o 22 skończył. :)

Telewidz

ale są święta, dzieci mają wolne nie muszą chodzić do szkoły, więc pora była chyba odpowiednia taka dla całej rodziny...

ocenił(a) film na 8
ewelina09179200

Ciekawe jakie filmy będą na sylwestra i Nowy Rok

giovanni50

Też jakieś bajki pewnie na tvp 1 Dżungla i Asteriks misja Kleopatra... a na innych to chyba nic ciekawego...

ocenił(a) film na 5
giovanni50

TVP 1 w Sylwestra
http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p1231_1.txt

W Nowy Rok
http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0101_1.txt

TVP 2 w Sylwestra
http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p1231_2.txt

TVP 2 w Nowy Rok
http://www.tvp.pl/prasa/programTVP2/p0101_2.txt

Na TVN o 20 w Sylwestra "Kogel-Mogel", a potem "Galimatias".

ocenił(a) film na 8
Telewidz

dzięki za info
Zmykam bo Czarny Pies stygnie:)

ocenił(a) film na 5
ewelina09179200

Nie no spoko, czepiam się. Siostrzenica jeszcze nie śpi i ogląda ze mną "Gotowe na wszystko" na FOXlife. :)

Telewidz

No widzisz jaka masz wytrzymałą siostrzenicę, niech ogląda nie da się w przyszłości zrobić w balona facetom ;)

Ve_eR

o rany, na prawdę wam się podobał smok? i macocha w ludzkiej postaci? jak dla mnie były koszmarnie sztuczne. zwłaszcza smok przypominał taki serial "Fantagiro" gdzie było widać druty gadających gąsienic. brr... czyli (-) za smoka i charakteryzację Susan. za to Amy bardzo mi się podobała, i chociaż ogólnie w filmie było za dużo różowości (ja wiem, że małe dziewczynki lubią ten kolor, ale czy on na prawdę musi występować w takich ilościach?) to całkiem milo się oglądało.

ocenił(a) film na 7
Telewidz

Obejrzałam, głównie ze względu na Dempsey'a :) Pozytywny obraz, szkoda że puszczany o takiej dziwnej godzinie, z drugiej strony, gdyby nie ta godzina, to bym pewnie nawet uwagi nie zwróciła :)

ocenił(a) film na 8
Irulana

Kiedys publiczna też sie nie popisała
Cudowny swiat braci Grimm pokazali o 22.00

Telewidz

Obejrzałem przed chwilą, super bajka, bardzo optymistyczna i zabawna ;)

ocenił(a) film na 5
Mateusz92

Zastanawiałem się czy ktoś to w ogóle ogląda, a okazało się, że po "Kevinie samym w domu" to była najchętniej oglądana pozycja w Święta - 3,3 mln. Więcej tu http://media2.pl/badania/72935-kevin-sam-w-domu-swiatecznym-hitem-tv.html

ocenił(a) film na 8
Telewidz

Bajka Disneya puszczana w najpopularniejszym polskim kanale w porze największej oglądalności a Ty się zastanawiasz czy to ktoś oglądał?

ocenił(a) film na 5
Waclaw

Tak, zastanawiałem się ponieważ było to wyjątkowo słabe, a na TVN leciał Shrek który miał oglądalność bardzo podobną bo 3,1 mln.

Telewidz

ale dziś powtórka Shreka leciała to można sobie było obejrzeć......

ocenił(a) film na 5
ewelina09179200

Można, ale pamiętaj, że dzisiaj jest zwyczajny pracujących dzień więc ludzie w tych godzinach raczej w pracy.

Telewidz

no tak jak pracujesz to niestety sobie nie obejrzysz ale jak masz wolne.... ;D

ocenił(a) film na 8
Telewidz

Ja, bardzo fajne, taki bajkowy klimat:) Na święta w sam raz:)

ocenił(a) film na 1
Telewidz

Wstrętny film i tylko /aż/ tyle mogę o nim napisać.

Bishvilcha

może trochę przesłodzony i nudnawy ale od razu wstrętny....

ewelina09179200

Nie był taki zły, no bez przesadyzmu, spoko dało się obejrzeć w ten świąteczny wieczór :) tylko mam wrażenie, że bez dubbingu wypadłby lepiej...

_Anika_

Film bez dubbingu i "z" to niebo a ziemia. Polskie głosy (przede wszystkim piosenki) zniszczyły całość. Polecam obejrzeć w wersji oryginalnej.

h_anka

mnie chyba raz wystarczy może za jakiś czas... ale skoro jest tyle opinii, że bez dubbingu film jest lepszy to coś musi w tym być... choć zawsze filmy "nie animowane" z dubbingiem jakoś gorzej wychodzą np. Potter nie mogę oglądać w polskiej wersji.

ocenił(a) film na 8
h_anka

Dokładnie h_anka - w wersji oryginalnej słychać Amy Adams która ma fantastyczny głos i piosenki przez nią śpiewane są po prostu genialne. Adams za rolę w tym filmie powinna dostać co najmniej złotego globa a tej piosence "That's how you know" to dałbym Oscara. Po obejrzeniu tego filmu stałem się wielkim fanem tej aktorki.

ocenił(a) film na 8
Waclaw

Widziałem ten film w Media Markcie za 20 zeta
Ciekawe za ile jest w Saturnie?Tam praktycznie jest droższe
Media Markt i Saturn to jedna rodzina-Metro AG

giovanni50

Jak reklama!!!... teraz wyprzedaże chyba są to wszędzie jest taniej.... ale kurczę tworzą sobie sztuczną konkurencje ... chamstwo..:P

ocenił(a) film na 8
ewelina09179200

Ewelina ja też czekam na jakąś przyzwoitą cenę

giovanni50

Heeee... dobre:D nie wystarczy Ci, że obejrzałeś sobie w telewizji???

ocenił(a) film na 8
ewelina09179200

Ja mam na mysli inne filmy:)

giovanni50

Ja to teraz obejrzałem w wersji oryginalnej z napisami, bo nie lubię polskich dubbingów. Dubbing jest dobry dla kilkuletnich dzieci, które nie umieją jeszcze czytać;-) Filmik całkiem sympatyczny, a też jestem po 30-tce:-) Dobrze jest czasem obejrzeć coś innego niż tylko strzelanki i mordobicie.

Telewidz

Dubbing filmów aktorskich to najgorsza rzecz. Przez godzinę człowiek musi się przyzwyczajać do głosów, które nie pasują do postaci.

Film miał być bajką i moim zdaniem bajkowość zachował. Jak na prawdziwą bajkę Disney'a były piosenki, kolorowe stroje i zwierzęta. I właśnie tak miało być. Może trochę szkoda mi czasami zbyt prostego humoru w wykonaniu Księcia lub, w szczególności, jego pomocnika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones